Uta listopad

loga na www miedzy banery

Luxtruck

loga na www miedzy banery

1170x150 iveco luty

napis 16 lat  napis 16 lat   napis 16 lat napis 16 lat  napis 16 lat  napis 16 lat   napis 16 latnapis 16 lat   napis 16 lat  napis 16 lat

750x200 EFL

Prometeon luty

loga na www miedzy banery

banner 750x200

Teraz Check Point

Check Point, tak nazywa się innowacyjny, najazdowy czytnik Goodyeara monitorujący ciśnienie w ogumieniu, głębokość bieżnika, masę pojazdu.

Czytaj więcej...

Kompletnie odnowiona gama Iveco

Nowa architektura elektroniczna pozwoliła wprowadzić od oferty systemy wsparcia kierowcy, które będą obowiązywały od przyszłego roku.

Czytaj więcej...

Widoczność jesienią

Gdy dni są zdecydowanie krótsze od nocy, gdy mamy więcej deszczu i mgły nad drogami, porządne, zewnętrzne oświetlenie staje się coraz bardziej istotne.

Czytaj więcej...

Uwaga! Nadjeżdża Actros

Za rok ruszy produkcja elektrycznego Actrosa w wersji dalekodystansowej.

Czytaj więcej...

Raczej dla kierowców

Taki wniosek nasunął mi się podczas spotkania Charged & Ready zorganizowanego przez Daimler Truck Polska w ośrodku Driveland w Słabomierzu pod Warszawą.

Czytaj więcej...

Przywracają do życia

Firma Truck Service Polska, zajmująca się kompleksową naprawą samochodów ciężarowych oraz naczep od dwóch lat działa już w nowej siedzibie w Drogomyślu przy ul. Krętej 27.

Czytaj więcej...

Teraz Trigenius

Na początku stycznia, w Niepołomicach pod Krakowem, w siedzibie firmy Meiller Polska miały miejsce dni prasowe poświęcone rodzinie wywrotek Trigenius oraz budowlanym DAF-om XFC i XDC.

Czytaj więcej...

Adampol i platforma

Prilo – tak nazywa się internetowa platforma, wirtualna giełda transportu aut stworzona przez firmę Adampol spod Białegostoku.

Czytaj więcej...

Nacisk na regionalne

Podczas śniadań prasowych Continentala w Warszawie zawsze można dowiedzieć się wiele interesujących rzeczy, tym razem, we wtorek, 11 października, wyjątkowo dużo czasu poświęcono oponom ciężarowym i dostawczym.

Czytaj więcej...

Dobre światło, dobra widoczność

Nowoczesne, LED-owe oświetlenie jest skuteczne, wydajne, zapewnia różne możliwości montażu. Przedstawiamy wybrane propozycje Horpolu i Helli.

Czytaj więcej...

Powrót do przeszłości

Iveco nie zapomina o bogatej historii, potrafi do niej twórczo nawiązać, czego najnowszym przykładem Daily Tigrotto i eDaily Leoncino.

Czytaj więcej...

Fort piąty

W trzecim kwartale Mega wprowadza na rynek kolejny model naczepy Mega Fort – unowocześniony, przeprojektowany, wyposażony w dodatkowe systemy bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

Ryś trzyma się mocno

Po niemal trzyletniej przerwie Doosan Bobcat w Dobris w Czechach w czerwcu br. zorganizował pierwsze wydarzenie z udziałem publiczności – Bobcat Demo Days.

Czytaj więcej...

Specjaliści od kontenerów

Fliegl to jeden z liderów rynku naczep i przyczep. Firma ma w swej ofercie m.in. pojazdy do transportu kontenerów wymiennych.

Czytaj więcej...

25 lat minęło

Grill dla klientów i przyjaciół, w podkieleckim Kajetanowie, pierwszy po pandemii, był okazją do podsumowania 25 lat firmy KH-Kipper, największego w Polsce producenta zabudów na ciężarówki powyżej 12 ton DMC.

Czytaj więcej...

Zawsze na 100 procent

Z układem hamulcowym nie ma żartów, zawsze musi działać na 100 procent. Moc awaryjnego hamowania przekracza kilka razy moc silnika ciężarówki.

Czytaj więcej...

Pol-Plan, specjalista od plandek i hal

Pol-Plan powstał już niemal czterdzieści lat temu. Jest firmą rodzinną, wielopokoleniową, z całkowicie polski kapitałem, związaną z Wielkopolską. Siedziba znajduje się w Stęszewie.

Czytaj więcej...

10 lat plus rok

PTM Polska jest dystrybutorem naczep premium, przede wszystkim marki Stas, opracowuje automatyczne systemy przeładunku.

Czytaj więcej...

Niekończąca się opowieść

IVECO bije rekordy rynkowych premier. W ciągu paru tygodniu, od końca kwietnia do początku czerwca pokazało dwa nowe modele: T-WAY, Daily oraz S-WAY po zmianach.

Czytaj więcej...

Nowa, lepsza linia 5

Nie w Warszawie, czy innym dużym mieście, nie w modnym hotelu, tylko w Suwałkach, na północy województwa podlaskiego została zorganizowana krajowa premiera Savy 5, nowej linii opon do pojazdów ciężarowych, również do autobusów.

Czytaj więcej...

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE