uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Wielozadaniowy eTruck ETM6

BYD jest jednym z największych producentów pojazdów elektrycznych, obecnym w 70 krajach na świecie.

Elektryczny BYD ETM6 to podwozie do zabudowy z szerokim zakresem zastosowania, w tym do dystrybucji miejskiej, w logistyce czy branży komunalnej.

Innowacyjność, wydajność, dbałość o zrównoważony rozwój zostały docenione podczas XXIV Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech w Kielcach, na których ETM6 śmieciarka został nagrodzony medalem za najlepszy produkt. Pojazd wyróżniał się wśród konkurencji wieloma rozwiązaniami usprawniającymi pracę. Główną zaletą śmieciarki o załadunku tylnym/górnym AMP CRV Mini 8 e-power jest niezależny od podwozia, elektryczny napęd zabudowy, co pozwala na zwiększenie zasięgu oraz wydajności całego pojazdu, a szczelna zabudowa umożliwia transport uwodnionych odpadów. Śmieciarka CRV Mini 8 e-power wyprodukowana przez Grupę AMP to wannowa zabudowa do zbierania odpadów, wyposażona w przegubowo-liniowy system zagęszczania odpadów. Opróżnianie zabudowy odbywa się przez wywrót tylny ze zautomatyzowanym systemem podpór. Umieszczony z tyłu mechanizm wrzutowy pozwala na opróżnianie pojemników na śmieci od 120 do 1.100 l.

Śmieciarka na podwoziu ETM6 ma innowacyjny system napędu z własnym źródłem zasilania (AMP E-Powerbox) oraz intuicyjny system obsługi z monitorem przekazującym w czasie rzeczywistym cykl pracy i stan realizowanych funkcji. Całość obsługiwana jest przy pomocy czytelnych przycisków, które dodatkowo kolorem podświetlenia informują o statusie dostępności poszczególnych funkcji. Urządzenie spełnia zapisy dyrektywy maszynowej 2006/42/WE i normy PN-EN-1501. Moduł AMP E-Powerbox pozwala na niezależną pracę śmieciarki, bez korzystania z baterii trakcyjnych pojazdu. Daje to olbrzymią korzyść, zwiększając zasięg ciężarówki. Poprawnie naładowane baterie pozwalają na ciągłą pracę w systemie 8-godzinnym. Wszystkie te cechy zagwarantowały pojazdowi bezkonkurencyjność na rynku.

 

Różne zabudowy

Podwozie ETM6 posiada dwie opcje rozstawu osi, co umożliwia wykonanie każdej zabudowy, w zależności od potrzeb. Poczynając od śmieciarki wannowej z tylnym załadunkiem pojemników od 120 do 1.100 litrów po śmieciarki z bocznym mechanizmem załadowczym pojemników od 120 do 1.100 litrów oraz do opróżniania koszy przystankowych lub w parkach. Kolejnymi rozwiązaniami mogą być zabudowy: skrzyniowa z nadstawkami, wywrotki trójstronnej, kontenerowa z windą hydrauliczną. W drugiej połowie roku jest planowana zabudowa hakowa.

 

Duże baterie

Kolejną cechą wyróżniającą podwozie BYD ETM6 jest dostępność największego pakietu akumulatorów trakcyjnych 126 kWh oferowanych w rozstawie osi 3.360 mm. Przy tym rozstawie konkurencja jest w stanie zaoferować pojazdy z akumulatorami trakcyjnymi o maksymalnej pojemności ok. 80 kWh. Większa pojemność ma bezpośredni wpływ na zasięg pojazdu, jego dyspozycyjność i gotowość do pracy. Dodatkowo gwarancja na akumulator trakcyjny w wypadku ETM6 jest najdłuższa z oferowanych na rynku.

 

Wygoda i bezpieczeństwo

ETM6 charakteryzuje się nowoczesną i przestronną kabiną, wyposażoną w wygodne fotele oraz wiele funkcjonalnych schowków zapewniających kierowcy ergonomiczną i komfortową przestrzeń pracy. Wnętrze jest wyposażone w ekran dotykowy LED o przekątnej 10,1 cala, zamontowany na płaskim panelu. Wielofunkcyjna kierownica ułatwia obsługę różnych elementów sterujących, zapewniając lepsze wrażenia z jazdy, tym samym zmniejszając zmęczenie kierowcy.

Bezemisyjny ETM6 to pojazd bardzo cichy, co pozwala na dyskretną dystrybucję nocną w obszarach miejskich. Oferuje najdłuższy zasięg w swojej klasie, do 200 km nawet z pełnym obciążeniem. Przy użyciu stacji ładowania DC 120 kW, ETM6 można naładować od 20 do 100 proc. w ciągu godziny.

Bezpieczeństwo – ETM6 ma zaawansowane wspomaganie kierowcy (ADAS), który obejmuje system ostrzegania przed zjechaniem z pasa ruchu, ostrzegania przed kolizją czołową, system wielokierunkowego (360 stopni) widzenia oraz adaptacyjny tempomat.

Skontaktuj się z nami: Marcin Opala, tel.+48 669/990-360.

 

T&M nr 4/2024

Tekst promocyjny

Add comment

Security code Refresh

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE