Wielton 1170x150px

UTA UTA Card x 60 years Online banner 1140x200 PL 2

MTU Promo Q3 23 1170x150 TM

truck digital ad 1175042624 web PL PL v12x

PL 750x200 baner Busworld2023

Trucks Machines MD 1170x150 2

thumbnail Bosch filtry truck 1170x150

Spełnione obietnice

MAN Experience Press Days 2020, tak nazywały się internetowe spotkania z dziennikarzami zorganizowane przez centralę firmy MAN Truck & Bus.

Czytaj więcej...

Ekologia przez ekonomię

Znaki czasów – tradycyjna, jesienna konferencja prasowa firmy Continental Opony Polska (COP) przebiegała internetowo, a najmniej mówiono o ogumieniu, o Eco Regional.

Czytaj więcej...

Continental – bezpieczeństwo danych

Continental Commercial Vehicle Days – tak nazywał się cykl webcastów przeprowadzonych 7-10 września w rekompensacie za brak targów IAA w Hanowerze.

Czytaj więcej...

OMNIMAX w nowym oleju Texaco

Na polskim rynku oficjalnie zadebiutował olej Texaco Delo 600 ADF. 

Czytaj więcej...

PTM czyli … naczepy i wiele więcej

PTM Polska, z siedzibą główną w Łodzi to jeden z ważnych graczy polskiego rynku środków transportu towarowego.

Czytaj więcej...

Naczepa wszechstronna

DEMARKO Special Trailers to polska, uznana marka specjalistycznych naczep, przede wszystkim niskopodwoziowych, platformowych oraz z obniżonym pokładem.

Czytaj więcej...

Otwarta na klientów

Tradycją stały się jesienne spotkania z klientami i dziennikarzami w podwarszawskim Płochocinie, w ramach otwartego dnia firmy Graco. W piątek, 18 października pogoda dopisała nadzwyczajnie.  

Czytaj więcej...

Porządny serwis

Uni-Truck jest największym centrum serwisowym samochodów dostawczych  i ciężarowych oraz jedynym autoryzowanym dealerem Iveco w województwie łódzkim.

Czytaj więcej...

Radialne i diagonalne

Przemysłowe stanowią specyficzną grupę ogumienia. Nadal spotyka się konstrukcje diagonalne, sprawdzające się w szczególnych warunkach pracy.

Czytaj więcej...

Bridgestone-Nowy numer 002

Bridgestone wprowadza na polski rynek nową rodzinę długodystansowego, ciężarowego ogumienia Ecopia H002 na wszystkie osie zestawu.

Czytaj więcej...

Jeden BP Tollbox dla EETS

Koncern BP jako jeden z pierwszych wprowadził na rynek ogólnoeuropejskie urządzenie pokładowe do obsługi opłat drogowych w sieci EETS.

Czytaj więcej...

Zmodernizowane ciężarówki MAN

Wygodniejsze kabiny, efektywniejszy napęd. Firma MAN Truck & Bus zaprezentowała odnowioną gamę pojazdów ciężarowych. Do napędu modeli TGL i TGM trafia nowy silnik - D08 SCR, z oczyszczaniem spalin opartym na selektywnej redukcji katalitycznej (SCR).

Czytaj więcej...

125 lat minęło

Schmitz Cargobull świętował 14 września swoje 125-lecie. Jeden z największych i najbardziej znanych producentów naczep powstał w 1892 roku.

Czytaj więcej...

Teraz dostawczy TGE

Na polski rynek wjechał z impetem najmniejszy MAN, dostawczy model TGE. Z impetem, gdyż właśnie w naszym kraju, w podwarszawskiej Wolicy, powstał pierwszy w Europie salon przeznaczony dla TGE.

Czytaj więcej...

Pojazdy w trudny teren

W końcu maja br. firma Tatra Trucks zaprezentowała w miejscowości Koprivnice (Republika Czeska) osiągnięcia i możliwości produkcyjne.

Czytaj więcej...

Inwestycje i jakość

Geyer & Hosaja to uznany, polski producent bieżnikowanego ogumienia, także mieszanek gumowych. Posiada cztery zakłady, w dwóch z nich (Mielec, Warka) bieżnikuje opony.

Czytaj więcej...

Nowy DAF XF w Polsce

Dziewiątego czerwca br. w budynku warszawskiego Transcoloru odbyła się oficjalna premiera nowego DAF-a XF.

Czytaj więcej...

Organizacje przewoźników-PSPD

Istniejące od 1994 r. Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych z siedzibą w Gdyni, które za dwa lata obchodzić będzie 25-lecie działalności, zrzesza blisko 1000 firm.

Czytaj więcej...

Nokian

Nowa zimówka. Nokian skonstruował nową oponę zimową na oś prowadzącą, Hakkapeliitta Truck F2 zastępującą model F. Dostawy do serwisów ogumienia rozpoczną się wiosną.

Czytaj więcej...

MAN – nowe pojazdy

„Wielki przejazd” dotarł do Polski. Z cała paletą nowych pojazdów MAN mogliśmy zaoznać się podczas listopadowej prezentacji we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE