Uta listopad

loga na www miedzy banery

Luxtruck

loga na www miedzy banery

1170x150 iveco luty

napis 16 lat  napis 16 lat   napis 16 lat napis 16 lat  napis 16 lat  napis 16 lat   napis 16 latnapis 16 lat   napis 16 lat  napis 16 lat

750x200 EFL

Prometeon luty

loga na www miedzy banery

banner 750x200

Jeden BP Tollbox dla EETS

Koncern BP jako jeden z pierwszych wprowadził na rynek ogólnoeuropejskie urządzenie pokładowe do obsługi opłat drogowych w sieci EETS.

 

Wprowadzona w 2018 roku i etapowo rozszerzana sieć EETS (European Electronic Toll Service) pozwoliła na prostszy pobór opłat drogowych. Zamiast różnych urządzeń pokładowych w różnych krajach Europy, można regulować te opłaty za pomocą jednego urządzenia BP Tollbox dla EETS. Oferta BP pozwala cieszyć się połączeniem benefitów nowoczesnego, międzynarodowego OBU z atutami karty paliwowej.

 

Po Europie z jednym urządzeniem pokładowym

Przemieszczanie się po Europie jeszcze nigdy nie było tak proste. Jeszcze w 2017 roku każdy europejski kraj posiadał własny system opłat drogowych, dziś mamy sieć EETS. Dzięki niej możliwa jest instalacja jednego, uniwersalnego urządzenia pokładowego obsługującego wszystkie państwa, które dołączyły do systemu. Korzystając z BP Tollbox dla EETS możesz zastąpić wiele urządzeń obsługujących poszczególne kraje jednym innowacyjnym OBU. Łatwa instalacja typu „Podłącz i jedź” i prostota obsługi urządzenia również sprzyjają wyborowi tego rozwiązania. Kraje i trasy, które dołączyły do EETS do tej pory to Austria, Belgia (wraz z Liefkenshoek), Francja, Hiszpania, Polska (trasa A4 na odcinku Kraków – Katowice), Portugalia i Włochy. W latach 2018 i 2019 do systemu dołączą Most nad Sundem (Oresund), Most Storebaelt, Niemcy, Norwegia, Polska, Słowenia i Węgry. W latach 2020/2021 dołączyć do EETS mają także Czechy i Słowacja. Łącznie aż 13 europejskich krajów zaplanowało przyłączenie się do sieci. A to dopiero początek!

 

Wymierne korzyści dla międzynarodowych flot

Do niewątpliwych plusów oferty BP należą brak opłat za personalizację, przesyłkę, aktualizacje, a także brak opłat stałych. Instalacja i konfiguracja urządzenia jest łatwa, nie ma więc konieczności wizyty w warsztacie. Zmiana liczby osi, klasy wagowej i języka menu dostępna jest z poziomu ekranu urządzenia. Aktywacja i wszystkie aktualizacje są automatyczne i działają bezprzewodowo. W zależności od potrzeb, jedno urządzenie może być łatwo wymieniane pomiędzy pojazdami lub zamontowane na stałe. Urządzenie BP Tollbox dla EETS jest dostępne wraz z kartą paliwową BP + Aral, zaprojektowaną z myślą o międzynarodowych flotach samochodowych i ciężarowych. Karta ta pozwala nie tylko na regulowanie opłat za paliwo, ale ma wiele atutów, które w połączeniu z nowatorskim OBU zadowolą nawet najbardziej wymagających managerów flot. Posiadacze karty BP + Aral zyskują dostęp do ogólnoeuropejskiej sieci dogodnie położonych stacji benzynowych oraz wysokiej jakości usług drogowych, takich jak: rozliczanie opłat za przejazdy mostami i tunelami, transportem kolejowym i morskim, całodobowa pomoc drogowa, myjnie oraz bezpieczne parkingi.

 

Kompleksowa i wciąż rozszerzana oferta

BP Tollbox dla EETS to urządzenie pokładowe z najnowszą technologią Telepass, umożliwiające automatyczne rozliczanie opłat drogowych we wszystkich krajach objętych siecią EETS. Użytkownicy mogą liczyć na wiele udogodnień. Otrzymują komplet faktur w jednej przesyłce, możliwość prostej wymiany urządzenia pomiędzy pojazdami, bezprzewodowe aktualizacje i automatyczną aktywację kolejnych krajów przystępujących do EETS. Wkrótce zaplanowane jest także uruchomienie kolejnych usług, takich jak śledzenie urządzenia, telematyka pojazdu, możliwość podłączenia CAN, a także kompleksowe narzędzia online wspierające zarządzanie flotą i tworzenia raportów. Zarządzasz flotą jeżdżącą po całej Europie? Oferta BP jest właśnie dla ciebie. Nie czekaj, zamów BP Tollbox dla EETS już dziś korzystając z formularza na stronie https://www.bp.com/pl_pl/bpplus/poland/kompleksowa-oferta-oplat-drogowych/europejskie_oplaty_drogowe_eets.html. Nasi eksperci skontaktują się z Tobą, by zaproponować Ci indywidualną, dopasowaną do potrzeb twojej floty ofertę.

T&M nr 10/2018

Tekst sponsorowany

Add comment

Security code Refresh

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE