Nowa kabina sypialna LAMAR

Największa w swojej klasie. Firma LAMAR znana z produkcji nadwozi i kabin sypialnych od niedawna oferuje nową, przestronną kabinę sypialną Back Sleeper.

 Projekt powstał w wyniku doświadczenia produkcji kabin sypialnych oraz zabudów zintegrowanych z kabiną kierowcy typu LAMBox.

 

Opływowa sylwetka = Mniejsze spalanie!

Kabina Back Sleeper uzyskała znakomite wyniki w testach aerodynamicznych. To rezultat przede wszystkim jej formy. Każde przetłoczenie nie tylko dodaje charakteru zabudowie, lecz także posiada swoje odzwierciedlenie w zmniejszeniu oporów powietrza. Nowoczesna zabudowa o aerodynamicznym kształcie pozwala znacznie ograniczyć zużycie paliwa. Niewątpliwym atutem kabiny Back Sleeper są także jej walory estetyczne.

 

 

Praktyczne i użyteczne rozwiązanie dla kierowcy.

Kierowca, który spędza większość czasu w pozycji siedzącej, na pewno doceni możliwość poruszania się w przestrzeni, w której można swobodnie się wyprostować. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu rozwiązania typu glob, które znacznie zwiększa wysokość kabinę kierowcy.

 Nowy produkt firmy LAMAR to najprzestronniejsza i najnowocześniejsza kabina sypialna w swojej klasie. Po usunięciu dachu kabiny kierowcy wysokość wystarcza na wyprostowanie się w jej wnętrzu. Doskonałe rozplanowanie wszelkich elementów, które dobiera się według zapotrzebowania zamawiającego, pozwala zaoszczędzić miejsce i zwiększyć przestrzeń użytkową.

 

 

W wyposażeniu standardowym przewidziano jedno łóżko, o szerokości 700 mm. Pod łóżkiem montowane są trzy kufry na  pościel i inne rzeczy osobiste. Przestrzeń została także zaprojektowania z myślą o instalacji lodówki, dostępnej w wyposażeniu  dodatkowym. Dzięki takim udogodnieniom nawet wielogodzinna podróż mniej męczy, a tym samym znacznie poprawia  bezpieczeństwo jazdy. Wnętrze kabiny sypialnej wyścielane jest specjalną, welurową tkaniną obiciową, która tworzy przytulne  otoczenie. Jak zapewnia producent, cechuje się ona zwiększoną odpornością na ścieranie. Przestrzeń sypialna, powstała w  wyniku połączenia kabiny kierowcy pozwala na wykorzystanie udogodnień instalowanych w standardowym wyposażeniu  pojazdu tj. klimatyzacja.

 

Back Sleeper i Back Sleeper Maxi

 

 Kabina sypialna Back Sleeper występuje w dwóch wariantach:

 - Back Sleeper – dach nie ulega żadnym modyfikacjom. Dodatkowa przestrzeń nad kabiną kierowcy pełni funkcję schowka,

 - Back Sleeper Maxi – kabina sypialna zintegrowana z kabiną kierowcy – rozwiązanie typu glob z możliwością montażu jednego lub dwóch łóżek o szerokości 700mm.

 

 

 

 Poprawa komfortu jazdy

 Przestrzeń, powstała w wyniku usunięcia ściany tylnej oraz dachu kabiny kierowcy poprawia komfort jazdy i znacznie zwiększa bezpieczeństwo, dzięki możliwości szybkiej ewakuacji. Okno czołowe, podobnie jak miało to miejsce w kabinie SkyCab, pełni także funkcję szyberdachu i znajduje się w podstawowej wersji produktu bez dodatkowych opłat!

Samochód dostawczy z kabiną Back Sleeper może mieć zabudowę o długości 4.200 mm, co pozwala na załadunek ośmiu lub dziesięciu palet. Taki pojazd może z powodzeniem pracować w transporcie międzynarodowym.

 

(AG)

 

Add comment

Security code Refresh

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE