„Motoryzacyjna jesień” w Targach Kielce

Blisko 5,5 tys. branżowych specjalistów zwiedziło „Motoryzacyjną jesień”, która odbywała się w Targach Kielce od 11 do 13 października.

 

Wraz z II Międzynarodowymi Targami Części i Akcesoriów Samochodowych APAE i II Międzynarodowymi Targami Opon i Gumy RTE w ramach wydarzenia zadebiutowały Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO, organizowane przy wsparciu Polskiego Stowarzyszenia Pomocy Drogowej, a także Salon Turbo-Expo skierowany do firm specjalizujących się w sprzedaży oraz naprawach turbosprężarek.

Wystawcy HOL-EXPO zaprezentowali pojazdy pomocy drogowej, ofertę producentów zabudów pomocy drogowej oraz osprzętu, oświetlenie ostrzegawcze i robocze do pomocy drogowej, także wyciągarki, przyciągarki hydrauliczne i elektryczne, systemy mocowania i podnoszenia ładunku, hydraulikę siłową i sterowanie radiowe.

Podczas Salonu Turbosprężarek TURBO-EXPO 2016 swoją ofertę zaprezentowały polskie i zagraniczne firmy specjalizujące się w sprzedaży oraz naprawach turbosprężarek

Tradycyjnie już podczas Targów APAE i RTE zwiedzający zapoznali się z szeroką gamą silników, elementów karoserii oraz innych części samochodowych. Wśród ofert znalazły się także opony m.in. do autobusów, ciężarówek i przyczep, a także felgi, obręcze, materiały do naprawy opon, wyposażenie zakładów wulkanizacyjnych, prezentowane były sposoby bieżnikowania i recyklingu.

Tekst: (AG)

Add comment

Security code Refresh

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE