Profesjonalni Kierowcy i Targi 4Poland

9 września odbył się finał akcji Profesjonalni Kierowcy, organizowanej przez Volvo Trucks, dzień później Targi 4Poland na Torze Jastrząb koło Szydłowca w województwie mazowieckim.

 

         Phillips Poland, producent złączy elektrycznych oraz pneumatycznych, po raz pierwszy patronował akcji Profesjonalni Kierowcy. Jednak wybór tej akcji to nie był przypadek.

– Strategia naszej firmy jest podobna do strategii Volvo – mówi Julita Mazurkiewicz, członek zarządu Phillips Poland. – Naszym celem jest maksymalne wspieranie branży transportowej, szczególnie poprzez dostarczanie produktów gwarantujących bezpieczeństwo. Bardzo cieszymy się, że możemy być dziś na finale akcji Profesjonalni Kierowcy i mamy nadzieję, że będziemy tu w przyszłym roku.

 

Szkolenia na żywo

         To już szósta edycja największej akcji CSR w branży transportowej. W tym roku szkolenia mogły przebiegać na żywo, w siedzibach patronów akcji. Jedno z pierwszych spotkań miało miejsce w siedzibie Phillips Poland, koło Łodzi. Uczestnicy szkolenia ćwiczyli swoje umiejętności manewrowania pojazdem na nietypowym terenie. Finałem spotkań na żywo było praktyczne szkolenie na Torze Jastrząb, na którym ponad 50 kursantów doskonaliło umiejętności jazdy w różnych, w tym ekstremalnych, warunkach.

         Jednocześnie w trakcie wydarzenia odbywała się konferencja prasowa akcji Profesjonalni Kierowcy, prowadzona przez Adama Kornackiego. Konferencja jeszcze raz przybliżyła dziennikarzom cel akcji i poruszyła istotne kwestie dla rynku transportowego.

 

Najnowsze technologie

Phillips Poland w swojej pracy na co dzień wspiera branżę transportową. Najnowsze linie produktowe QS6 oraz QS6+ zostały zaprojektowane przy wykorzystaniu najnowszych technologii, takich jak zgrzewanie ultradźwiękowe, które pozwala na efektywniejsze łączenie elementów oraz inne, udoskonalone rozwiązania standardowe, teraz dużo bardziej wydajne. Produkty QS6+ są oznaczone kolorami, które pomagają rozpoznać funkcje złączy. Ale to, co naprawdę je wyróżnia to uszczelnienie wewnątrz wtyczki. To ono sprawia, że produkty z linii QS6+ spełniają najwyższe światowe standardy. Inżynierowie z Phillips Poland użyli materiałów najwyższej jakości, aby stworzyć dwustopniową ochronę. Pierwsza bariera znajduje się na górze uszczelki, chroniąc przed kurzem. Kolejnym zabezpieczeniem jest połączenie uszczelki z wkładką stykową. Gwarantuje to całkowite uszczelnienie, dzięki czemu przewody wewnątrz złącza nie są narażone na działanie wody.

Sprawdzić to mogli uczestnicy Targów Rozwiązań Transportowych 4Poland, w trakcie drugiego dnia imprezy na Torze Jastrząb. Na stoisku Phillips Poland znajdowała się specjalna konstrukcja, która całkowicie zanurzała kabel w wodzie.

Phillips Poland jest jednym z czołowych producentów złączy elektrycznych i pneumatycznych w Europie. Zakład produkcyjny uzyskał akredytacje najwyższej jakości, w tym ISO / IATF 16949:2016. 

 

T&M nr 9/201

Tekst: T&M

Add comment

Security code Refresh

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE