Idea Getin Leasing z nową ofertą

Wzrost produkcji przemysłowej oraz nowe inwestycje nie pozostają bez wpływu na branżę budowlaną.

 

W związku z nowymi zleceniami i kontraktami, przedsiębiorcy dążą do rozbudowy parku maszynowego, jednocześnie szukając optymalnych sposobów jego finansowania. Dużą popularnością cieszy się najem sprzętu budowlanego. Dotychczas dostępny głównie u producentów, wchodzi obecnie do oferty Idea Getin Leasing. Ofertę najmu prezentuje Małgorzata Terlecka-Urbanik, dyrektor Departamentu Transportu i Maszyn Budowlanych Idea Getin Leasing.

Firmy z branży budowlanej dążą do rozbudowy parku maszynowego, często realizują sezonowe kontrakty bądź zlecenia zamknięte na określony czas i oczekują dostępu do nowoczesnego sprzętu pod konkretne zadania przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Oferta najmu jest zatem skierowana do przedsiębiorców, którzy zainteresowani są zwiększeniem mocy przerobowych, przyspieszeniem czasu realizacji kontraktów bez konieczności zaciągania długofalowych zobowiązań finansowych  i martwienia się co zrobią z przestarzałymi maszynami po kontraktach.

Najem to bardzo wygodna forma finansowania niezbędnych maszyn i urządzeń. W racie najmu, oprócz samego finansowania sprzętu znajdują się: ubezpieczenie majątkowe i OC, serwis i szkolenie operatorów, ochrona przed kradzieżą systemem GanDNA oraz zabezpieczenie wartości przy szkodzie całkowitej, czyli GAP Indeksowy.

Najem to narzędzie elastyczne. Klient może dostosować okres umowy do swoich indywidualnych potrzeb, wybierając od 12 do 48 miesięcznych rat, płatnych w złotych bądź euro. W Idea Getin Leasing zapewniamy ponadto maksymalne uproszczenie procedur. W praktyce oznacza to, że w przypadku sprzętu o wartości do 500 tys. zł decyzja o finansowaniu może być podjęta na podstawie jedynie pozytywnej informacji z BIK.

Klient nie musi się także martwić co zrobić ze sprzętem po zakończeniu umowy. Oddaje go po prostu nam i nie ponosi żadnych kosztów związanych ze sprzedażą tego środka na rynku wtórnym.

Jesteśmy pierwszą firmą leasingową w Polsce, która wprowadziła do oferty najem maszyn budowlanych, drogowych i wózków widłowych. W tym miejscu chciałabym dodać, że najem został już doceniony przez rynek. Gazeta Finansowa w organizowanym przez siebie rankingu najlepszych produktów skierowanych do MŚP wyróżniła nasz produkt tytułem Turbiny Polskiej Gospodarki. To wyjątkowy powód do dumy i motywacja do umacniania czołowej pozycji Idea Getin Leasing w segmencie finansowania maszyn budowlanych.

T&M nr 6/2018

Tekst promocyjny

Add comment

Security code Refresh

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE