CZĘŚCI I SERWIS

TRUCK BP: Oryginalne części do Scanii i DAF-ów.

 

Firma TRUCK BP oferująca od 2005 roku używane oryginalne części do pojazdów ciężarowych marki SCANIA, od października 2016 r. sprzedaje też takie części do ciężarówek marki DAF. W TRUCK BP  sporo się ostatnio dzieje. Firma w roku 2012 otworzyła w miejscowości Spławie koło Goliny (woj. wielkopolskie,  10 km do Konina, 10 km od autostrady A2) nowe centrum magazynowo-sprzedażowe. Kilkuletnia obecność firmy na krajowym rynku części zamiennych w połączeniu z wysoką jakością oferowanych produktów i troską o pełne zadowolenie klientów pozwoliły na kolejną poważną inwestycję, dzięki której Truck BP umacnia swoją pozycję na rynku części zamiennych do samochodów użytkowych.  Centrum oferowało praktycznie wszystkie podzespoły do pojazdów marki SCANIA. Teraz ofertę uzupełniono o cały przekrój części do ciężarówek holenderskiego producenta DAF.

Centrum magazynowo-sprzedażowe to przede wszystkim dobrze zagospodarowana powierzchnia ponad dwóch hektarów, na której znajdują się nowe budynki socjalno-biurowe, hale magazynowe o powierzchni 3000 m kw., do składowania części o dużych gabarytach. Rozmieszczenie towaru zostało tak przemyślane, aby z łatwością dotrzeć do konkretnego podzespołu. Jednocześnie klienci mają w zasięgu wzroku cały wachlarz danego asortymentu, co ułatwia dokonanie finalnego wyboru tak ważnego w przypadku części używanych. Obecnie sprzedaż części skupia się na ostatnich modelach SCANII serii 4, nowszej serii R, która miała swoje początki pod koniec roku 2004 oraz na ostatnich modelach DAF.

W ofercie są m.in. silniki, skrzynie biegów, części plastikowe, ogrzewanie postojowe, osie, reflektory, dyferencjały, lusterka, kabiny, opony, elementy blacharskie i wiele innych części.

– Podstawową zaletą oryginalnych, używanych części oferowanych przez firmę jest ich trwałość – wyjaśnia Bartosz Kucharski właściciel firmy. –Mówimy tutaj głównie o częściach mechanicznych, takich jak podzespoły silnika, skrzyni biegów, układu hamulcowego oraz napędowego. Nowe zamienniki  oferowane przez sieciowe składy motoryzacyjne są najczęściej niskiej jakości i mimo gwarancji najczęściej 6-miesięcznej na części mechaniczne, ulegają bardzo szybkiemu zużyciu, bądź działają nieprawidłowo. W wielu przypadkach przetestowaliśmy kilkanaście zamienników danej części, ale najlepszym wykładnikiem są klienci, który często wracają po używany „oryginał” mówiąc, że „zamiennik pochodził zaledwie kilka miesięcy”. Z kolei patrząc na same elementy karoserii, a także wyposażenie kabiny, można powiedzieć, że nie ma na rynku zamienników wysokiej jakości. Najwięcej zamienników jakie posiadamy z tej kategorii to elementy plastikowe, takie jak na przykład nadkola podkabinowe, błotniki, poszycia zderzaka, lampy itp. To one najczęściej ulegają uszkodzeniu w kolizjach drogowych i podczas codziennej eksploatacji. W celu pełnego zadowolenia klienta w swojej ofercie  posiadamy również  nowe nieoryginalne podzespoły w zróżnicowanych cenach, aby  w pełni zadowolić posiadaczy starszych rocznikowo pojazdów, którzy niechętnie inwestują w wysokiej jakości części – dodaje Bartosz Kucharski .

Oprócz sprzedaży części zamiennych firma prowadzi serwis i wykonuje naprawy, a także poważne remonty pojazdów użytkowych.

Warto podkreślić, że TRUCK BP działa wg nowych przepisów ochrony środowiska i posiada status Stacji Demontażu Pojazdów. Obecna na rynku części używanych od 2005 roku firma, obsługująca klientów indywidualnych, firmy transportowe, serwisy w kraju i za granicą, dzięki uczciwości, rzetelności i solidności osiągnęła stabilną i ugruntowaną pozycję i uznanie wśród klientów z całej Polski. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

Adres placu:
TRUCK BP
Spławie 60 A  k/Goliny
62-590 Golina (WIELKOPOLSKA)

CZĘŚCI SCANIA
tel: +48 669 303 808 - Artur
tel: +48 697 311 143 - Adam

CZĘŚCI DAF
tel: +48 669 303 059 - Bartek
tel: +48 669 303 062 - Michał


SKUP POJAZDÓW
tel: +48 669 303 088 – Arek

Strona .www.truckbp.pl

T&M nr 1/2017

 

Add comment

Security code Refresh

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE