uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Ciężarowcy pod Narodowym

Wcale nie mamy tu na myśli sportowców dźwigających ciężary, a profesjonalistów zajmujących się na co dzień naprawą pojazdów ciężarowych oraz kierowców. Dla tej grupy gości 15 Targów części zamiennych i wyposażenia warsztatów, które odbyły się w weekend 18-20 września br. na Stadionie PGE Narodowym, przygotowano Strefę Ciężką.

 

Błonia Stadionu PGE Narodowego jeszcze nigdy nie gościły tylu profesjonalistów z branży ciężarowej. Nie zabrakło zarówno wystawców, czyli producentów części zamiennych oraz akcesoriów do ciężarówek, jak i odwiedzających. Tę drugą grupę stanowili klienci Inter Cars SA – w większości przedstawiciele warsztatów i firm transportowych. Specjalnie dla przedstawicieli branży ciężarowej, przygotowano Strefę Ciężką. Była ona wydzieloną częścią jednej z hal ekspozycyjnych i skupiła kluczowych wystawców posiadających ofertę dla tego rynku. W centralnym punkcie Strefy Ciężkiej – największe stoisko miał Inter Cars Części do Ciężarówek. To stoisko zgromadziło wszystkie działy Inter Cars zaangażowane w obsługę klientów z rynku ciężarowego. Wyjątkowo bogata ekspozycja zawierała części silnikowe, układu przeniesienia napędu, części układu hamulcowego i zawieszenia.

- Goście Targów zainteresowani byli nowościami w naszej aktualnej ofercie oraz planami i kierunkiem jej rozwoju. Nie zabrakło też czasu na dyskusję o usterkach technicznych w ciężarówkach i problemach podczas ich naprawy. Tutaj doskonale wpisuje się nasz Dział Szkoleń mający bogatą ofertę technicznych szkoleń ciężarowych, o czym mieliśmy okazję informować naszych gości – mówi Tomasz Czarniecki, kierownik zespołu w Inter Cars SA.

W tej części ekspozycji można było spotkać także przedstawicieli sieci Q-Service Truck.

Wielu wystawców, jedna Strefa

Nie zawiedli wystawcy zewnętrzni, którzy na stoiskach prezentowali nowości produktowe i swoje flagowe produkty. Aby przyciągnąć jak największą liczbę odwiedzających przygotowali atrakcyjne konkursy i prezenty.

W Strefie Ciężkiej zaprezentowały się takie firmy jak: Covind, Haldex, Vignal Systems, Pewag, Nissens, Mann Hummel, Schaeffler, Meritor, Knorr Bremse, PSF, MS Motor Service, Donaldson, Wabco, SAF Holland, Lema, Fomar, Alcoa, CEI, Filtron, Dinex Polska, Highway, Jost, Waś, Eurolites, Hyva, ZF Services Partner, Feber, PE Automotive, Mahle, Optibelt, Febi, Inter Cars Agro, SBP, Cargoparts, Diesel Technic, Vanstar.

Na stoisko firmy Feber przyciągała pokazowa naczepa - wywrotka „szyta na miarę”. Klienci mieli okazję obejrzeć z bliska flagowy produkt firmy. Naczepa NW49KD  o wymiarach 9122x2470x2100 mm została wyposażona w ramę stalową Strenx z tzw. łabędzią szyją, panele 30 mm i  podłogę 5/7 mm. Klienci chwalili wysoką jakość wykonania pojazdu oraz obecność dobrze znanych i sprawdzonych podzespołów tak renomowanych producentów jak Jost-Mercedes (osie), Continental (opony), Knorr Bremse (układ pneumatyczny), Hella (układ elektryczny) oraz Hyva (siłownik hydrauliczny). Ponadto pojazd posiadał standardowo oświetlenie wewnątrz skrzyni,  dzięki któremu kierowca może bez problemu kontrolować załadunek i rozładunek niezależnie od pory dnia i nocy.  Obecni na miejscu Regionalni Managerowie Sprzedaży odpowiadali na najdociekliwsze pytania klientów oraz przybliżali ofertę pozostałych pojazdów. Swoje promocje dotyczące finansowania przedstawiły też leasingi fabryczne: Get In Leasing oraz EFL. Na miejscu można było zapoznać się także z zasadami działania wypożyczalni pojazdów firmy Feber, która ma do dyspozycji aż 60 aluminiowych naczep - wywrotek o objętościach od 27 do 60 m3 a wiek pojazdów nie przekracza 3 lat. Duże zainteresowanie wzbudziły także usługi w zakresie napraw powypadkowych i remontów pojazdów. Klienci mogli też zapoznać się z lokalizacją autoryzowanych punktów serwisowych oraz ofertą części zamiennych.

Szkolenia ciężarowe

Na stoisku działu szkoleń, podobnie jak w ubiegłym roku szczególną uwagę  przykuwał samochód szkoleniowy przygotowany do nowego rodzaju szkoleń praktycznych. Każdy klient, który podczas targów postanowił zapisać się na szkolenie, mógł liczyć na 20% rabat, co oczywiście przełożyło się na obłożenie miejsc na najbliższe szkolenia. Dodatkowo sześciu klientów, którzy wypełnili ankietę otrzymało bezpłatne zaproszenia na szkolenia organizowane w Centrum Szkoleń Inter Cars dotyczące rynku osobowego i ciężarowego.

- Olbrzymia frekwencja na targach cieszy nasz dział, daje siłę i mobilizuje do dalszego działania w doborze oferty, w taki sposób, aby zawrzeć w niej najbardziej aktualne, oraz co za tym idzie interesujące klientów pozycje tematyczne – wyjaśnia Rafał Śniady, specjalista ds. promocji szkoleń Inter Cars SA.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Strefę Ciężką podczas 15 Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów organizowanych przez Inter Cars SA.

 T&M nr 9/2015

 

Add comment

Security code Refresh

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE