LOTOS Biznes–korzyści szyte na miarę

LOTOS Biznes to kierowany do firm pakiet nowoczesnych, funkcjonalnych i bezpiecznych rozwiązań z zakresu zakupu paliw, usług i towarów na stacjach. Oferta flotowa LOTOS została wypracowana w oparciu o wieloletnią współpracę z branżą transportową. Szereg proponowanych w jej ramach korzyści idealnie wpisuje się w potrzeby tej specyficznej gałęzi biznesu.

 

Dzięki znajomości branży i odpowiednio dobranym korzyściom - LOTOS Biznes stanowi sprawdzoną i ugruntowaną na rynku odpowiedź na potrzeby firm zajmujących się transportem drogowym. Oferta jest skierowana zarówno do firm z dużym taborem pojazdów ciężarowych, jak i dla mniejszych podmiotów dysponujących nawet jednym lub dwoma samochodami.


W zależności od potrzeb, klienci biznesowi LOTOS mogą wybrać między jednym z dwóch systemów rozliczeń: bezgotówkowym lub gotówkowym, który jest szczególnie korzystny dla młodych firm.

Podstawowe korzyści oferty LOTOS Biznes:

oszczędności – atrakcyjne rabaty na paliwa

wygoda – zbiorcze fakturowanie, również w wersji elektronicznej

kontrola wydatków – pełny dostęp do podglądu wszystkich dokonywanych transakcji poprzez serwis www

elastyczność – indywidualne ustalanie parametrów kart flotowych w zależności od potrzeb firmy

zasięg w Polsce – obsługa na ponad 450 świetnie zlokalizowanych stacjach paliw LOTOS i LOTOS Optima, w tym stacji typu MOP przy autostradach A1, A2, A4 i A6 oraz trasach S3 i S7

zasięg w Europie – europejska karta LOTOS ESSO akceptowana na ponad 8200 stacjach paliw. Wraz z kartą LOTOS ESSO – pakiet usług dodanych, jak serwis naprawczy, usługa zwrotu zagranicznego podatku VAT, uczestnictwo w systemach automatycznego poboru opłat za przejazdy płatnymi drogami, autostradami i wybranymi tunelami w Europie

usługi dodatkowe – np. rozliczanie opłat drogowych i autostradowych ViaTOLL

Klientom biznesowym, będącym jednocześnie pracodawcami, LOTOS proponuje unikatowe rozwiązanie – kartę pracowniczą LOTOS Biznes. Dzięki niej pracodawca zapewni pracownikom możliwość tankowania tańszego paliwa. To świetny i całkowicie bezkosztowy sposób na poszerzenie pakietu pozapłacowych korzyści zatrudnienia w firmie.

 

WIĘCEJ INFORMACJI O OFERCIE LOTOS BIZNES:

» na stronie www.lotosbiznes.pl

» na stacjach paliw LOTOS i LOTOS Optima

» na Infolinii:

z tel. stacjonarnych: 801 345 678

z tel. komórkowych: 58 326 43 00

 

 

Add comment

Security code Refresh

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE