uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Targi TransLogistica Poland

W tym roku szczególny powód do świętowania będzie mieć cała branża TSL ze względu na jubileuszową dziesiątą edycję Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki - TransLogistica Poland.

Targi odbędą się w dniach 7-9 listopada 2023 w EXPO XXI Warszawa, gdzie w 4 halach targowych zgromadzi się ponad 380 wystawców oraz nawet 10 000 uczestników z kraju i zagranicy. Targi stanowią obowiązkowy punkt programu dla nadawców i właścicieli ładunków, przedsiębiorstw produkcyjnych, sieci handlowych, importerów i eksporterów. Udział w wydarzeniu umożliwi zapoznanie się z najwyższej jakości usługami z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu, spedycji oraz kompleksowej obsługi logistycznej towarów. Ta wyjątkowa na skalę Polski platforma biznesowa zintegruje wszystkich zawodowo związanych z branżą TSL, zapewniając możliwość nawiązania cennych kontaktów i wymiany wiedzy w jednym miejscu i czasie.

 

Jubileuszowa edycja z międzynarodowymi możliwościami

-Ta edycja jest wyjątkowa nie tylko ze względu na okrągły jubileusz, ale również dlatego, że po raz pierwszy wszystkie cztery hale EXPO XXI zostaną w pełni wykorzystane na potrzeby targów. Nasze wydarzenie rośnie z roku na rok, nie tylko pod względem liczby uczestników, ale również zyskuje na międzynarodowym uznaniu i prestiżu. W tej edycji blisko połowa wystawców reprezentowana będzie przez firmy z zagranicznym kapitałem. Serdecznie zapraszam!”- Dyrektor targów Paweł Konowałek zwraca uwagę na coraz większe zainteresowanie targami nie tylko krajowych firm, ale także na arenie międzynarodowej.

Na uwagę zasługuje także fakt, że aż 75% wystawców to firmy powracające z poprzednich edycji. Lista wystawców dostępna jest na stronie targów.

 

Co w branży piszczy…? Przyjdź na targi i zarejestruj się już teraz!

Trzydniowy maraton wrażeń branżowych przyciąga uwagę osób z branży pragnących odkryć kolejne perspektywy rozwoju dla swoich firm. Poprzednia edycja zgromadziła ponad 9 000 odwiedzających, z których aż 81% poszukiwało nowych kontaktów handlowych, 60% chciało zapoznać się z nowościami rynkowymi, a ponad 30% planowało wziąć udział w merytorycznych konferencjach.

Wszyscy, którzy obracają się w świecie logistyki, transportu i spedycji, mogą liczyć na niezapomniane wrażenia, niesamowitą dawkę wiedzy oraz nowe lukratywne kontrakty. Organizatorzy zachęcają do jak najszybszego dokonania rejestracji na targi, gdyż rejestracja na miejscu może być utrudniona bądź niemożliwa. Rejestracja online możliwa do dnia 6 listopada 2023 poprzez formularz rejestracyjny.

 

Salon Truck&Trailer, konferencje oraz…..niespodzianki

Przy tegorocznej edycji targów, swoją odsłonę będzie miała także II edycja Salonu Truck&Trailer - Międzynarodowych Targów Pojazdów Ciężarowych, Eksploatacji i Zarządzania Flotą. To jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie managerowie flot pojazdów mogą znaleźć innowacyjne rozwiązania ułatwiające zarządzanie i utrzymanie floty pojazdów w firmach z zakresu TSL.

Tematyka targów dotyczyć będzie aktualnych zagadnień branżowych mi.in. wpływu zamknięcia szlaku transportowego przez Rosję, elektromobilności w branży TSL przez innowacje flotowe oraz zielone rozwiązania dla logistyki i transportu.Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez prestiżowego Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL, jedynego konkursu w Polsce, poświęconego pracodawcom z branży Transport – Spedycja – Logistyka oraz dostawcom produktów i usług dedykowanych tej branży. Plebiscyt współorganizowany jest przez portal pracujwlogistyce.pl.

Całość wydarzenie uzupełniona będzie atrakcjami i niespodziankami z okazji okrągłej rocznicy istnienia targów.

 

7-9 listopada 2023, EXPO XXI Warszawa - targi TransLogistica Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń branży TSL!

Rejestracja online: https://rejestracja.translogistica.pl/

Więcej informacji na stronie: www.translogistica.pl

Add comment

Security code Refresh

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE