Ogrzewania Snugger

Ena LTD Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem i dystrybutorem ogrzewań niezależnych Snugger. Produkty są oferowane przez sieć sprzedaży i wysoko wykwalifikowane serwisy partnerskie zlokalizowane na terenie całej Polski. Firma Snugger Technologies Co Ltd, ma główną siedzibę w Melbourne w Australii.

 

Ogrzewania postojowe - powietrzne Snugger SF4200, o mocy  4,2 KW oraz SF2300 o mocy 2,3 KW są przeznaczone do stosowania jako pomocnicze ogrzewanie do samochodów ciężarowych, przyczep, łodzi, sprzętu budowlanego i rolniczego. Dostarczają ciepło i utrzymują odpowiednią temperaturę powietrza dla operatora (kierowcy). Zużycie energii jest na bardzo niskim poziomie w porównaniu do energii zużywanej przez silnik podczas pracy na biegu jałowym. Za utrzymanie odpowiedniej temperatury odpowiada system automatycznego sterowania. Zwarta konstrukcja, niski poziom hałasu, łatwa konserwacja, ochrona bezpieczeństwa, system autodiagnostyki, opcjonalnie timer , bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania, niski poziom emisji oraz niski koszt pracy sprawiają, że ogrzewania idealnie nadają się do ciężarówek, łodzi, urządzeń rolniczych i sprzętu budowlanego. Pełna dostępność części zamiennych , serwis w całym kraju.

Ogrzewania niezależne Snugger są dostępne w wersjach 12 V i 24 V, gdzie wymiennikiem ciepła jest powietrze. Produkt zaliczany jest do klasy Premium. Ogrzewania postojowe Snugger działają w wyniku spalania oleju napędowego, powodując ogrzewanie powietrza przez wymiennik ciepła, w celu utrzymania komfortowej temperatury wewnątrz pojazdu. Zapewniają komfort odpoczynku podczas zimnych nocy oraz pozwalają przedłużyć sezon żeglarski o klika tygodni.

 

 

            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Add comment

Security code Refresh

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE