Wielton 1170x150px

UTA wrzesień 1140x200

MTU Promo Q3 23 1170x150 TM

truck digital ad 1175042624 web PL PL v12x

PL 750x200 baner Busworld2023

Trucks Machines MD 1170x150 2

thumbnail Bosch filtry truck 1170x150

BYD Trucks–nowość na rynku

W maju spółka zależna Inter Cars, Armatus, została dealerem pojazdów dostawczych i ciężarowych BYD w Polsce.

W związku z pojawieniem się na polskim rynku nowego producenta, Inter Cars przygotował specjalną ofertę dla przedsiębiorców. BYD jest pierwszym i jedynym producentem samochodów, który produkuje własne akumulatory, silniki i system sterowania silnikiem. Zintegrowana technologia zwiększa niezawodność i zapewnia klientom łatwe, kompleksowe rozwiązania serwisowe.

W wyniku zastosowania najnowocześniejszej technologii, firma BYD opracowała wysoce zintegrowaną e-platformę, która może zmniejszyć wagę pojazdów, koszty utrzymania i zoptymalizować umiejscowienie części w celu zwiększenia niezawodności, bezpieczeństwa i wydajności energetycznej.

Do pojazdów oferujących te korzyści należy model BYD ETP3 eVan. Jest on wyposażony w silnik elektryczny opracowany przez inżynierów BYD, zintegrowany sterownik silnika oraz rewolucyjny akumulator Blade Battery, który wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa akumulatorów na całym świecie.

 

BYD ETP3 – doskonałe narzędzie dla każdego biznesu

Pojazd dostawczy ETP3, najmniejszy model w kolekcji eTruck firmy BYD, został zaprojektowany z myślą o łatwości manewrowania w miejskim środowisku. To kompaktowy pojazd z przestrzenią magazynową o dużej ładowności wynoszącej 780 kg.

W pełni elektryczny furgon panelowy zapewnia szereg korzyści, dzięki którym możesz sprawniej obsługiwać swoich klientów. Jednocześnie oferuje wysoki poziom komfortu dla kierowcy.

ETP3 eVan jest zasilany przez połączenie akumulatora o długiej żywotności 44,9 kWh firmy BYD i silnika elektrycznego o mocy znamionowej 35 kW. Układ napędowy oferuje maksymalną moc 100 kW i 180 Nm momentu obrotowego, a prędkość maksymalna wynosi 100 km/h.

Samochód posiada duży zasięg jazdy (275 km w mieście, 233 km w cyklu mieszanym) i możliwość szybkiego ładowania za pomocą ładowarki 50 kW DC (od 20 do 80% w 30 minut).

Przedsiębiorcy, którzy kupią pojazd ETP3 eVan, otrzymają szansę na skorzystanie z przywilejów, jakie gwarantują auta zeroemisyjne oraz długoterminowe ograniczenie kosztów transportu w firmie

 

Wejdź w świat elektromobilności

Wejście w świat elektromobilności jest łatwiejsze, dzięki współpracy z niezawodnym partnerem! Armatus oferuje pomoc w uzyskaniu dopłaty z programu „Mój elektryk” oraz - wspólnie z PKO Leasing - atrakcyjne warunki leasingowe. Miesięczna rata leasingowa może wynieść od 1456,02 zł netto*, przy założeniu 60-miesięcznego okresu finansowania, maksymalnej dopłaty zakupu z programu „Mój elektryk” oraz 15% wpłaty własnej.

 

 

 

 

 

 

Add comment

Security code Refresh

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE