10187 Continental Roadshow Online Banner 728x90 2

MTU Promo Q3 22 1170x150 TM

DAF Construction 750.200

1170x150 Filtry truck

Filtry kabinowe z węglem aktywnym

Pojazdy ciężarowe pracują każdego dnia. Ich eksploatacja to ciągły wyścig z czasem. Operatorzy flot, którzy chcą uniknąć kosztownych przestojów, nie idą na żadne kompromisy i stawiają na filtry paliwa Bosch.

Bogaty asortyment filtrów Bosch jest stale aktualizowany. Bosch oferuje odpowiednie rozwiązania do pojazdów ciężarowych, nawet w przypadku specjalnych zastosowań i różnych funkcji.

Dotyczy to filtrów Denox firmy Bosch, chroniących układy oczyszczania spalin, filtrów Airdryer do układów pneumatycznych lub filtrów oczyszczających olej hydrauliczny, które chronią wiele układów, takich jak instalacje hydrauliczne, skrzynie biegów i układy kierowniczy.

 

Istnieją również inne rodzaje filtrów, takie jak separatory mgły olejowej, filtry płynu chłodzącego, odśrodkowe filtry oleju, filtry wtórnego powietrza, specjalne filtry paliwa do wstępnej filtracji oraz dedykowane filtry przeciwpyłkowe do klimatyzacji montowanej na dachu, stosowane w niektórych autobusach.

bosch1

 

Zalety produktów Bosch w skrócie:

▶ Kompleksowa oferta i ciągłe poszerzanie asortymentu;

 

▶ Części, diagnostyka i usługi dla warsztatów: rozwiązania warsztatowe;

 

▶ Kompetencje w zakresie filtracji: lider wśród producentów osprzętu do diesli i systemów oczyszczania spalin – Denoxtronic;

 

▶ Wyjątkowa skuteczność filtrów zgodna z jakością produktów OE;

 

▶ Narzędzia marketingowe i lojalnościowe, np. program eXtra i sieci warsztatowe;

 

▶ Silnie rozpoznawalna marka.

Add comment

Security code Refresh

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE