Uta listopad

loga na www miedzy banery

Luxtruck

loga na www miedzy banery

1170x150 iveco luty

napis 16 lat  napis 16 lat   napis 16 lat napis 16 lat  napis 16 lat  napis 16 lat   napis 16 latnapis 16 lat   napis 16 lat  napis 16 lat

750x200 EFL

Prometeon luty

loga na www miedzy banery

banner 750x200

Wycieraczki Bosch

Profesjonaliści wybierają wycieraczki Boscha – poznaj Wycieraczki Bosch dla pojazdów użytkowych.

Linia Bosch Aerotwin i Twin truck to kompletna oferta wycieraczek do pojazdów użytkowych. Dobra widoczność jest niezbędna w pracy kierowcy samochodu ciężarowego lub autobusu. Tysiące kilometrów tras przemierzanych w różnych strefach klimatycznych i warunkach pogodowych to prawdziwy poligon do testowania części samochodowych. Właśnie wtedy najbardziej docenia się doskonałe oczyszczanie szyby, bezszelestną pracę i zwiększoną żywotność piór wycieraczek. W tak zmiennych i trudnych warunkach jak deszcz, śnieg, lód czy kurz lub inne zanieczyszczenia wycieraczki Boscha doskonale spełniają swoje zadanie. Różnorodność oferty Boscha spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, jakimi są kierowcy ciężarówek.

Wycieraczki, które oferuje Bosch do samochodów użytkowych to linie Aerotwin oraz Twin truck.

 

Wycieraczki Twin – jakość premium w klasycznym wydaniu

Linia Twin to wycieraczki szkieletowe, przegubowe przeznaczone do montażu na hak. Dostępne są w długościach od 400 do 1000 mm. Szkielety tych wycieraczek są wykonane w całości z lakierowanego i cynkowanego metalu, co gwarantuje solidne wykonanie, odporność na korozję i długą żywotność.

Pióra wycieraczek wykonane są z dwóch rodzajów gumy pokrytych powłoką grafitową, co zapewnia wysoką jakość oczyszczania szyby i cichą pracę.

Klasyczne wycieraczki szkieletowe są nadal bardzo popularne na wyposażeniu fabrycznym. W ofercie Boscha do samochodów ciężarowych na uwagę zasługuję wycieraczka N76 (nr zamówieniowy 3.397.015.372). Jest to wycieraczka szkieletowa o długości 70 cm ze spryskiwaczem zamontowanym na szkielecie, przeznaczenie jest do użytku w  ciężarówkach Scania typu R.

 

Aerotwin z polimerową powłoką PPP

Linia Aerotwin to wycieraczki płaskie, dostępne w długościach od 450 do 800 mm. Wycieraczki te wyróżnia skuteczne oczyszczanie szyb dzięki równomiernemu rozłożeniu docisku pióra. Szyna stabilizująca Evodium która wykonana jest ze stali odpornej na korozję  zapewnia właściwe rozłożenie siły docisku dopasowane do ramienia, np. typu haka w pojazdach użytkowych.

wycieraczkiDo produkcji piór wycieraczek Aerotwin Bosch stosuje wysokiej jakości syntetyczną gumę EPDM, która zapewnia dłuższą żywotność wycieraczki (nawet o 25%) i doskonałe oczyszczanie bez smug, brudu i innych pozostałości na szybie.

Natomiast innowacyjna polimerowa powłoka PPP – Power Protection Plus, czyli trwała warstwa ochronna na gumie zmniejsza tarcie i zapewnia cichą pracę bez pisków i przeskakiwania w szerokim zakresie temperatur. Wycieraczki Boscha wyposażone są w system adapterów pasujący zarówno do małego (9x4), jak i dużego haka (12x4).

Szczególną uwagę warto zwrócić na wycieraczki z dyszą spryskiwacza dedykowane dla samochodów ciężarowych o modelach: N66, N71, N74, oraz N77.

Aby ułatwić dobór na każdym opakowaniu wycieraczek Boscha znajduje się informacja o zastosowaniach oraz prosta instrukcja montażu. Wysoka jakość wycieraczek to dobra widoczność bez konieczności częstej wymiany oraz bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Dobierz swoje wycieraczki na: wycieraczkibosch.pl

Add comment

Security code Refresh

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE