Już 30 lat minęło

Znana i dynamicznie rozwijająca się sieć hurtowni Martex z częściami zamiennymi do pojazdów ciężarowych obchodziła 30-lecie.

Na uroczystości przyjechało prawie 2.000 gości. W pierwszą, letnią sobotę, 25 czerwca Martex zaprosił swoich przyjaciół, klientów, dostawców, pracowników na lotnisko Aeroklubu ROW w Rybniku na Górnym Śląsku. Integralną częścią obchodów była impreza targowa, podczas której zaprezentowało się 100 dostawców. Goście mogli bezpośrednio spotkać się z przedstawicielami kluczowych dla rynku motoryzacyjnego producentów części zamiennych oraz narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Część targowa obfitowała w liczne atrakcje, m.in. szkolenia, konkursy, testy wiedzy, loterie z  nagrodami. Co warto podkreślić, wystawcy wyposażenia warsztatowego i urządzeń diagnostycznych umożliwili ich fizyczne testowanie. Producenci i dostawcy części zamiennych, olejów i chemii warsztatowej zaprezentowali nowości ze swoich ofert. Kulminacyjnym punktem było uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom w Promocjach Specjalnych zorganizowanych przez dostawców, których łączna pula przekroczyła wartość 200 tys. zł.

 

Oficjalne obchody 30-lecia zaczęły się od filmu pokazującego historię firmy Martex, po którym wystąpił z okolicznościowym przemówieniem prezes Grzegorz Nosiadek. Gospodarz uroczystości podziękował klientom, pracownikom i dostawcom za lata owocnej współpracy. Grono najbliższych współpracowników zostało uhonorowane okolicznościowymi statuetkami. Część oficjalną zakończyło złożenie życzeń przez przedstawicieli załogi i odśpiewanie gromkiego „100 lat”.

Artystyczną część rozpoczął występ tanecznego zespołu Diamonds. Potem na scenie pojawił się znany z Teatru Śląskiego w Katowicach artysta Maciej Lipina z zespołem, którzy porwali do tańca i wspólnej zabawy w rytm przebojów Dżemu. Zwieńczeniem imprezy był koncert gwiazdy wieczoru, zespołu Kombii, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników

 

T&M nr 7/8-2022

Tekst: T&M

Add comment

Security code Refresh

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE