1170x150 010323

MTU Promo Q3 22 1170x150 TM

BP 1170x150

RubiaOptima 750x200 0100

Czas na ekspansję

Phillips Poland podbija Bliski Wschód. Firma uczestniczyła w targach Automechanika Dubaj w połowie grudnia, otwierając się na klientów z tego regionu.

W trakcie targów Phillips zaprezentował swoją najbardziej zaawansowaną linię z portfolio: QS6 i QS6+. Innowacyjne i funkcjonalne złącza są oparte na opatentowanych rozwiązaniach i zaprojektowane tak, aby pogodzić ergonomiczną użyteczność z nowoczesnym wyglądem.

Obecność Phillips Poland w Dubaju jest zgodna z długofalową strategią firmy na poszerzenie działalności na Bliskim Wschodzie oraz w północnej Afryce. Automechanika Dubaj to najbardziej prestiżowe targi motoryzacyjne w regionie, corocznie przyciągają ok. 30 tysięcy odwiedzających.

– Możliwość pokazania się na takim wydarzeniu jak Automechanika Dubaj to szansa dla Phillips Poland, żeby odkryć nowe rynki – mówi Grzegorz Handzlik, dyrektor sprzedaży. – Nasz debiut był dokładnie zaplanowany, tak aby stanowił solidny fundament do dalszego rozwoju na rynkach bliskowschodnich. Jesteśmy bardzo zadowoleni z odzewu po targach oraz zebranych opinii na temat naszych produktów.

Klienci odwiedzający Automechanikę mogli z bliska się przyjrzeć wszystkim wyrobom, a także porozmawiać z ekspertami z firmy. W trakcie trzydniowej wystawy firma pokazała najnowsze linie produktowe QS6 i QS6+, także produkty pneumatyczne i inne specjalistyczne rozwiązania dla branży. QS6 i QS6+ zaprojektowano przy użyciu najnowszych technologii, takich jak zgrzewanie ultradźwiękowe, które pozwala na efektywniejsze łączenie elementów.

Linia QS6+ wykorzystuje opatentowany system kodowania kolorami oparty na filozofii Phillipsa, stosowany też w linii Color By FunctionTM w celu zwiększenia bezpieczeństwa kierowców. Polega on na przypisaniu odpowiednich kolorów poszczególnym kablom, dzięki czemu nawet w najgorszych warunkach atmosferycznych funkcja produktów QS6+ może być szybko rozpoznana. Kolorystyka została połączona z wydłużoną uszczelką tylną oraz szeroką rączką ułatwiającą stabilne trzymanie linki podczas sprzęgania i rozprzęgania ciężarówki z naczepą. QS6 i QS6+ spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, a wszystkie produkty Phillipsa są całkowicie wodoodporne i pyłoszczelne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na www.phillips-europe.com.

 

T&M nr 1/2022

Add comment

Security code Refresh

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE