uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Cyfrowe wsparcie

Sprawne wykonanie określonej pracy wymaga użycia odpowiednich narzędzi.

Mało kto rozumie to tak dobrze, jak mechanicy i właściciele warsztatów samochodowych. Dotyczy to zarówno naprawy i serwisowania aut, jak i wszystkich działań związanych z zarządzaniem  serwisem. W obu przypadkach Inter Cars oferuje warsztatom atrakcyjne rozwiązania. Inter Cars, realizując wysokie wymagania swoich klientów, korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych, w tym bazujących na cyfryzacji. Podążamy za światowymi trendami oraz realizujemy własne, innowacyjne projekty, a jako lider branży wspieramy wzrost biznesu swoich partnerów. W związku z tym, ważnym aspektem działalności Inter Cars jest dostarczanie serwisom także zaawansowanych systemów informatycznych.

Pracuj online i rozwijaj swój biznes

Przeniesienie codziennych czynności (takich jak zamawianie części, przygotowywanie kosztorysów, wystawianie faktur) do nowoczesnych, łatwych w obsłudze aplikacji pozwala właścicielom warsztatów skupić się na tym co najważniejsze – na poprawianiu jakości swoich usług i rozwoju firmy.

Dlatego też, wyjątkowe e-narzędzia udostępniane przez Inter Cars są kolejnym elementem układanki odkrywanej w ramach kampanii „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy”.


Inter Cars e-Catalog – wygodne zamawianie i nie tylko…

Inter Cars e-Catalog to nowoczesne oprogramowanie wspierające funkcjonowanie warsztatu samochodowego na każdym etapie pracy nad pojazdem klienta – od wyszukania potrzebnych części, przez ich wygodne zamówienie, po wykonanie kosztorysu naprawy i zapisanie go w historii zamówień. Inter Cars e-Catalog dostępny jest na dowolnym komputerze podłączonym do Internetu oraz na urządzeniach mobilnych.

Obecne i nadchodzące funkcjonalności narzędzia oraz jego historię opisują szczegółowo w wywiadzie Patryk Szarpak, szef rozwiązań e-commerce dla sektora B2B w Inter Cars oraz Roman Renduda, koordynator rozwiązań IT.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje dotyczące uzyskania dostępu do Inter Cars e-Catalog znajdują się TUTAJ.


Haynes Pro – schematy, instrukcje i wskazówki w jednym miejscu

Umiejętne i świadome posługiwanie się bazami informacji i wskazówek technicznych pozwala oszczędzić dużo czasu, a tym samym pieniędzy. Dlatego też Inter Cars e-Catalog został  skonfigurowany z usługą Haynes Pro, czyli z bogatą i intuicyjną w użytkowaniu bazą wiedzy technicznej o poszczególnych autach.

Korzystanie z Haynes Pro za pośrednictwem Inter Cars e-Catalog jest proste i intuicyjne. Taki sposób użytkowania usługi ogranicza bowiem konieczność zakładania oddzielnych kont i nawigowania pomiędzy nimi.

Więcej na temat oferty Haynes Pro w Inter Cars i tego, jak z niej skorzystać można dowiedzieć się TUTAJ.

e-Sowa – kompleksowe zarządzanie warsztatem samochodowym

Praca w warsztacie samochodowym to nie tylko rozwiązywanie mechanicznych zagadek i dbanie o jak najwyższą kondycję samochodów oddawanych pod opiekę. To także konieczność wystawiania faktur, zarządzania czasem pracy  pracowników, czy przygotowywania zleceń i terminarzy. Działania te można wykonać za pomocą programu e-Sowa, przygotowanego przez Inter Cars dla właścicieli warsztatów, przechowalni opon oraz sklepów motoryzacyjnych. Możliwości oferowane przez oprogramowanie e-Sowa szczegółowo opisane są TUTAJ.

Nowe funkcjonalności – już wkrótce

Inter Cars, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich partnerów, wprowadza systematycznie nowe funkcje do oprogramowania e-Sowa oraz do Inter Cars e-Catalog. Na bieżąco informujemy o nich w ramach kampanii „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy” na stronie internetowej akcji oraz na profilach Inter Cars na YouTube i na Facebooku. Zachęcamy do ich śledzenia!

Dodatkowo, aby być na bieżąco z ofertą, promocjami oraz ciekawymi informacjami z branży, zapraszamy do subskrypcji Newsletteru Inter Cars.

Drukuj Kategorie artykułu

Add comment

Security code Refresh

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE