UTA UTA One Banner PL 1170x150

MTU Promo Q3 22 1170x150 TM

Dobre rozwiązania.Większa oszczędność

Hella od lat znana jest z najwyższej jakości produktów oświetleniowych.

 

Jakość oryginalnego wyposażenia często jest jednak zbyt kosztowna dla szerokiego rynku wtórnego i dla pojazdów mających już kilka lat. By zaspokoić potrzeby wszystkich klientów Hella wprowadza asortyment HELLA VALUEFIT - idealne rozwiązanie do napraw starszych pojazdów.

Produkty te są korzystną alternatywą w przypadku napraw pojazdów o bieżącej wartości, a także umożliwiają przezbrojenie lamp halogenowych/żarówkowych na LED bez zbędnych kosztów. Funkcjonalność, jakość i specyfikacje techniczne produktów HELLA VALUEFIT spełniają wymagania mające znaczenie dla napraw pojazdów starszych o mniejszej wartości rynkowej. Sprawność tych pojazdów można utrzymać zgodnie z zasadą ekonomiczności. A co najlepsze: w ramach HELLA VALUEFIT można korzystać ze wszystkich najlepszych usług serwisowych marki HELLA.

 

HITY OFERTY VALUEFIT.

Nowoczesne rozwiązania LED reflektorów dodatkowych skłoniły do stworzenia dwóch linii produktowych, które od kilku miesięcy cieszą się duża popularnością.

 

Listwy świetlne serii LBX

To alternatywa dla zwykłych reflektorów roboczych. Mimo możliwości montażu na niewielkich wysokościach zapewniają szeroką powierzchnię oświetlenia.

Nowa seria listew świetlnych obejmuje cztery reflektory robocze o podłużnym kształcie o różnych długościach i z różną wydajnością świetlną. Żebra chłodzące od tyłu aluminiowej obudowy zapewniają niezbędne odprowadzanie ciepła wytwarzanego przez wysokiej mocy diody świecące.

 Zakres wydajności świetlnej zaczyna się od 1000 lumenów w przypadku modelu LBX 220 LED i sięga aż do 5500 lumenów w wydajnym modelu LBX 720 LED. Warianty LBX 540 i LBX 720 o większej długości są wyposażone w zestaw soczewek szerokokątnych do oświetlenia bliskiego zasięgu oraz umieszczonych pośrodku soczewek wąskokątnych, zapewniających oświetlenie dalekiego zasięgu. Stanowi to doskonałe połączenie umożliwiające wielkopowierzchniowe oświetlenie przed pojazdem.

 

Reflektory robocze z czujnikiem termicznym

Dla klientów poszukujących reflektorów roboczych w klasycznym kształcie Hella VALUEFIT prezentuje gamę z innowacyjny systemem termicznym. Mają kompaktową konstrukcję pomimo dużej mocy światła (nawet do 4800 lumenów). Nowoczesny i elegancki wygląd podkreślony został czarnym wzornictwem. Nowa seria reflektorów roboczych HELLA VALUEFIT jest wyposażona w czujnik termiczny, który dostosowuje się do temperatury otoczenia. Ta nowa funkcja nie tylko zapobiega przegrzaniu lub awarii diod LED, ale także zwiększa moc światła w niskiej temperaturze otoczenia – czyli w nocy będziemy mieli więcej światła. To jest moment kiedy go szczególnie potrzebujemy. W ten sposób użytkownik otrzymuje w każdych warunkach optymalne światło.

 

T&M nr 5/2020

Tekst sponsorowany

Add comment

Security code Refresh

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE