Event motoryzacyjny Europart Polska

50 kluczowych klientów Europart Polska wzięło udział w końcu maja w rajdowych zmaganiach w podpoznańskim Ośrodku Doskonalenia Technik Jazdy, połączonych z prezentacją nowego oddziału.

 

Event motoryzacyjny zorganizowano celem integracji i wyróżnienia kluczowych klientów (w większości przedstawicieli firm transportowych oraz warsztatów z Poznania i okolic) tego lidera sprzedaży części do pojazdów ciężarowych, autobusów, przyczep i naczep. Forma spotkania, prócz sportowych emocji, dała możliwość zapoznania się z ofertą oraz planami na najbliższą przyszłość Europart Polska.

Prezes Zarządu Europart Polska Karol Prozner wspomniał o jednym z najnowszych oddziałów Europart – mieszczącym się w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego – punkcie sprzedaży, którego oferta została niedawno rozbudowana dzięki reorganizacji części magazynowej. Dla klientów oznacza to jeszcze lepszą dostępność części i krótszy czas oczekiwania. Nowością również jest zapoczątkowanie współpracy z silnym, globalnym partnerem, jakim jest TIP Trailer Services.

T&M nr 6/2017

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE