Rabaty na Gazpromneft w sieci DKV

Wraz z dołączeniem do sieci DKV 1200 stacji Gazpromneft przewoźnicy  mogą liczyć na konkurencyjne ceny paliw na Wschodzie, w standardzie rozliczeń zachodnioeuropejskich.

Upusty sięgają najczęściej 200 rubli za każde 100 litrów zakupionego paliwa. Kartą DKV można też rozliczać opłaty drogowe na Rosji (system Platon oraz rejon Pskova) oraz na Białorusi (BelToll). Dla posiadaczy DKV Card dostępnych jest ponad 1200 stacji Gazpromneft w Rosji oraz 23 stacje Belarusneft na Białorusi.  Przypomnijmy, że jest to efekt strategicznej współpracy, jaką pod koniec 2016 roku DKV Euro Service nawiązało z Gazpromneft-Corporate Sales - operatorem kart paliwowych i czwartym co do wielkości wydobywcą ropy naftowej w Rosji.

Stacje Gazpromneft oferują olej napędowy przystosowany do niskich temperatur. Kierowcy mają tu też dostęp do benzyny klasy Euro 5 oraz profesjonalnego serwisu. Klienci DKV, którzy chcą skorzystać z rabatów, powinni uprzedzić o tym swojego opiekuna.

Ceny paliw na włączonych do sieci DKV stacjach Gazpromneft można śledzić w specjalnym biuletynie DKV dostępnym online. Na potrzeby polskich klientów wybrano 28 najpopularniejszych punktów w Rosji i na Białorusi, których oferta jest aktualizowana co tydzień. To specjalnie wyselekcjonowane stacje, które znajdują się przy autostradach oraz głównych szlakach komunikacyjnych na linii Polska-Rosja, a większość z nich czynna jest 24h na dobę.

T&M nr 5/2017

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE