Szkolenia na najwyższym poziomie

Centrum Szkoleniowe Inter Cars otrzymało certyfikat SUS 2.0. Potwierdza on wysoką jakość organizowanych przez firmę szkoleń.

 

Certyfikat SUS 2.0, a dokładniej Nowy Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej SUS 2.0, jest sygnowany przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych, największą w Polsce organizację branżową, zrzeszającą firmy oferujące usługi szkoleniowo-rozwojowe. Certyfikat SUS 2.0 został stworzony przez specjalistów z branży szkoleniowej w oparciu o doświadczenia rynkowe i eksperckie całego środowiska. Określa wymagania wobec firm prowadzących usługi szkoleniowe, coachingowe, doradcze, e-learningowe, itp. w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług. Certyfikat koncentruje się na czterech obszarach: zarządzanie firmą, sposób świadczenia usług, kompetencje kadr oraz organizacja i logistyka usług. Spełnienie warunków otrzymania certyfikatu weryfikuje audyt prowadzony przez Dekra Certification.

Centrum Szkoleniowe Inter Cars w Cząstkowie Polskim (woj. mazowieckie) posiada sale wykładowe o powierzchni ponad 200 m2 i warsztat, w którym prowadzone są szkolenia praktyczne dla mechaników z serwisów naprawiających samochody osobowe, jak i ciężarówki.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE