Na rzecz bezpieczeństwa drogowego

Continental Opony Polska dołączył do grona partnerów biznesowych Stowarzyszenia, które działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz zmniejszenia liczby ofiar wypadków drogowych w Polsce. 

 

Continental, wiodący dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, od wielu lat realizuje własną Wizję Zero, która zakłada całkowite wyeliminowanie poszkodowanych, ofiar śmiertelnych i wypadków drogowych. Koncern projektuje oraz wdraża technologie i rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na drogach. Ponadto wspiera liczne projekty edukacyjne i niezależne organizacje. Przykładem takiej inicjatywy realizowanej w Polsce jest przystąpienie do Stowarzyszenia Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego.

–  Przystąpienie do Stowarzyszenia to dla nas cenna przestrzeń, która z jednej strony pozwoli nam dzielić się wiedzą i doświadczeniem w zakresie najnowszych technologii podnoszących bezpieczeństwo, a z drugiej da nam większe szanse na efektywne współdziałanie z różnymi instytucjami, organizacjami oraz firmami w celu zmniejszenia liczby wypadków drogowych i ich ofiar w Polsce – powiedział Dariusz Wójcik, Dyrektor Generalny Continental Opony Polska.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE