Nowe stacje i akcja rabatowa MOYA

Z początkiem kwietnia działalność w barwach sieci MOYA rozpoczęły trzy stacje w woj. śląskim. Placówki znajdują się w Chełmie Śląskim, Radzionkowie i Tarnowskich Górach.

 

We wszystkich działają punkty Caffe MOYA. Całodobowa stacja w Chełmie Śląskim znajduje się przy ul. Chełmskiej, przy drodze wojewódzkiej nr 934. Pojazdy ciężarowe mogą korzystać z szybkiego wlewu diesla i wydzielonego parkingu.

Obiekt w Radzionkowie położony jest 2 km od zjazdu z autostrady A1, na ulicy Kużaja. Bezdotykowa myjnia posiada dodatkowe stanowisko dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Stacja jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 5 - 24, a w niedziele i święta od 7 do 24.

Całodobowa nowa MOYA w Tarnowskich Górach znajduje się przy ul. Równoległej. Po dołączeniu do sieci trzech nowych stacji w województwie śląskim działa teraz 12 obiektów pod marką MOYA. W sumie w całej sieci MOYA funkcjonuje obecnie 139 placówek.

Od 6 kwietnia do 30 sierpnia 2017 klienci stacji MOYA mogą zbierać naklejki na karcie rabatowej uprawniającej do zakupu akcesoriów turystycznych Goodyear w atrakcyjnych cenach. W ramach akcji rabaty na produkty z logo tej marki mogą wynosić nawet 61 proc..

T&M nr 4/2017

 

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE