Wybierają Conti Hybrid

Odpowiednia opona nie tylko zwiększy bezpieczeństwo jazdy, ale także pomoże obniżyć koszty operacyjne floty.

 

Potwierdzają to europejskie firmy transportowe, które wybrały opony Conti Hybrid i uzyskały oszczędności na paliwie zarówno w transporcie regionalnym, jak i długodystansowym. Rodzina opon Conti Hybrid to produkty charakteryzujące się wydłużonym okresem eksploatacji oraz wysoką wydajnością. Potwierdza to doświadczenie klientów flotowych.

Jednym z dostawców usług logistycznych, który wykorzystuje model opon Conti Hybrid w ciągnikach siodłowych oraz naczepach jest holenderska firma Den Hartogh specjalizująca się w transporcie chemikaliów.

– Bezpieczne poruszanie się pojazdów w każdych warunkach pogodowych jest dla nas najwyższym priorytetem. Dzięki oponom Conti Hybrid nasi kierowcy czują się pewnie i bezpiecznie na trasie. Conti Hybrid doceniliśmy także za niskie zużycie paliwa – wyjaśnił Hans den Hartogh odpowiadający za dział Trucking & Equipment Services w firmie Den Hartogh. 

Belgijski spedytor Eskatrans specjalizujący się w transporcie kontenerów, także polega na oponach Continental. Flota Eskatrans składa się z niemal 40 ciągników siodłowych z naczepą oraz ponad 40 podwozi pod kontener.

– Nasze pojazdy wyposażamy w opony bieżnikowane ContiRe Hybrid, ponieważ zależy nam na ograniczeniu emisji CO2. Opona Conti Hybrid HD3 w wersji bieżnikowanej na gorąco jest dla nas najlepszym rozwiązaniem nie tylko ekologicznym, ale i ekonomicznym – powiedział Steven Meeus, właściciel firmy Eskatrans.

T&M nr 4/2017

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE