Volvo Ocean Race

Obecnie Volvo FH i Volvo FH16 są dostępne w specjalnej, nowej wersji, inspirowanej regatami Volvo Ocean Race, które startują tej jesieni.

 

Wersja Volvo Ocean Race Limited Edition 2017-2018 łączy w sobie niezwykle bogate wyposażenie, wysoki poziom komfortu i unikatowy styl. Zostanie wyprodukowana w ograniczonej liczbie egzemplarzy. Aby zaspokoić ambicje klientów, którym zależy na jak najwyższym poziomie bezpieczeństwa i osiągów przygotowano również pakiety wyposażenia dodatkowego.

Jako motyw przewodni projektu, projektanci Volvo wybrali trasę regat Volvo Ocean Race, wyrażoną w postaci map i symboliki morskiej. Inspiracji przy wyborze kolorystyki, zarówno wnętrza, jak i elementów zewnętrznych pojazdów, dostarczyły portowe miasta Alicante i Haga, w których oceaniczny wyścig odpowiednio: rozpoczyna się i kończy.

Z zewnątrz związek pojazdu z Volvo Ocean Race podkreślają czarne i srebrne pasy ozdobne oraz kontrastujący z nimi zygzakowaty wzór w kolorze czerwonym. Dostępne są dwa kolory metalizowane do wyboru: ciepły piaskowy Shimmering Gold oraz błękitny Cool Breeze Metallic.

Sprzedaż rozpoczęła się w połowie marca br. Na rynku polskim specjalna kampania sprzedażowa dedykowana pojazdom w wersji Volvo Ocean Race Limited Edition 2017–2018,  zostanie wprowadzona w lipcu 2017 r.

T&M nr 3/2017

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE