TruckStore teraz w Nadarzynie

TruckStore, europejski lider w dziedzinie handlu używanymi samochodami ciężarowymi, zlokalizowany jest w Polsce w dwóch miejscach  – w Komornikach koło Poznania oraz od lutego 2017 r. w Nadarzynie koło Warszawy.

 

Oficjalne rozpoczęcie budowy nowego obiektu w Nadarzynie pod Warszawą nastąpiło 19 maja 2016 r. Wówczas inwestor – Mercedes-Benz Polska oraz generalny wykonawca – Sawski&Urzędowski zapowiedzieli zakończenie budowy na koniec roku 2016, a przeniesienie działalności z dotychczas wynajmowanego terenu przy ul. Inowłodzkiej w Warszawie do własnej siedziby w Nadarzynie na początek 2017 r. Tak też się stało. Wszystko poszło zgodnie z planem i tym samym już od 1 lutego 2017 zespół TruckStore zaprasza klientów do nowej siedziby przy trasie katowickiej.

 

Przy trasie katowickiej

– To kompleksowo zorganizowana przestrzeń z szeroką ofertą pojazdów używanych i profesjonalnym doradztwem – mówi Krzysztof Bogoński, TruckStore Senior Manager.

Atutem nowej siedziby TruckStore jest lokalizacja – obiekt znajduje się przy trasie katowickiej S8/E67, co ułatwia dojazd klientom z całej Polski. Obiekt jest przestronny, składa się z części administracyjno-biurowej oraz warsztatowej, w której pojazdy będą sprawdzane, przygotowywane i wydawane nabywcom. Na obszernym, zewnętrznym placu przewidziano miejsce dla ponad 80 pojazdów. Salon otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, a w soboty 10:00-14:00.

 TruckStore w liczbach:

      Powierzchnia salonu: 1000 mkw.;

      Powierzchnia hali warsztatowej: 500 mkw. (w tym dwa kanały o długości 9 metrów każdy oraz jeden kanał osiemnastometrowy);

      Powierzchnia terenu utwardzonego: 6000 mkw.

 

Nie tylko sprzedają

TruckStore to marka z bogatą tradycją i wieloletnim doświadczeniem zdobytym na wymagającym europejskim rynku. Zapewnia dostęp do wyjątkowej puli używanych pojazdów ciężarowych każdej marki, w każdej klasie wiekowej i w każdej wersji, w tym ciągników siodłowych, podwozi oraz naczep. TruckStore to nie tylko sprzedaż używanych pojazdów, lecz także bogata oferta usług: skup ciężarówek, usługi finansowe, przyjmowanie w rozliczeniu czy też udzielanie gwarancji.

W bieżącej ofercie jest około 200 pojazdów, które pochodzą z europejskich oddziałów TruckStore oraz bezpośrednio od klientów w ramach usługi Trade-in czy też regularnego odkupu. TruckStore sprzedaje pojazdy po zakończeniu umów wynajmu w ramach ChrterWay Rent i CharterWay ServiceLeasing. Dysponuje pojazdami, które miały kontrakty serwisowe Complete, tym samym posiadają pełną historię serwisową, udokumentowany przebieg i – jak zapewnia kierownictwo firmy – są w doskonałym stanie technicznym. 15-osobowy zespół doświadczonych pracowników TruckStore  dba o to, by klient miał pełną świadomość tego co kupuje.

Tekst: Antoni Gostyński

T&M nr 2/2017

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE