uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

20 lat mineło...

MEGA sp. z o.o. powstała w 2004 roku.

Jej historia, infrastruktura, jak i sama spółka od wielu lat wpisane są w tkankę miejską. W ciągu ostatnich kilku lat firma znacząco zmieniła swoje oblicze. Nie tracąc polskiego charakteru, w roku 2017 stała się częścią międzynarodowej Grupy Benalu-Legras. MEGA spod znaku Byka to już zupełnie inna organizacja, która stale się rozwija oraz stawia na rozwój relacji w lokalnej społeczności.

MEGA, producent naczep wywrotek, przyczep i zabudów z dumą ogłasza swoją dwudziestą rocznicę działalności. Od momentu założenia w 2004, firma stale ewoluowała, wprowadzając innowacyjne rozwiązania i podnosząc jakość swoich produktów.

Przez pierwsze lata działalności Spółka działała głównie jako lokalny producent, jednak wraz ze wzrostem jakości produktów zdobyła uznanie na rynku krajowym i międzynarodowym.  Dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości, inwestowaniu w ludzi i rozwój technologiczny, firma staje się symbolem niezawodności oraz jakości.

-Dzisiaj w Medze zatrudnionych jest ponad 300 osób, głównie w obszarach szeroko rozumianej produkcji. Wielu Pracowników jest związanych z firmą od 20 lat. Naszą największą wartością jest Kapitał Ludzki, dlatego ważne jest dla nas, aby tworzyć bezpieczne i przyjazne warunki pracy. Jednocześnie chcąc jeszcze mocniej współpracować z lokalną społecznością, planujemy organizację MEGA Dnia Otwartego w naszej fabryce, zlokalizowanej na terenie byłego ZUP – Zakładu Urządzeń Przemysłowych. Dla wielu mieszkańców Nysy, będzie to sentymentalna podróż ale wydarzenie kierujemy do wszystkich pokoleń. Przewidujemy wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. – mówi Piotr Krechowiecki Prezes MEGA Sp. z o.o.

W uznaniu osiągnięć firmy z ostatnich dwóch dekad, MEGA planuje zorganizować szereg wydarzeń jubileuszowych, które będą okazją do celebrowania sukcesu z klientami, partnerami biznesowymi oraz lokalną społecznością.

-Nasze 20-lecie to moment refleksji nad osiągnięciami oraz spojrzenie w przyszłość z optymizmem i determinacją. Nieustannie dążymy do doskonałości, oferując innowacyjne rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. – dodaje Krechowiecki.

MEGA to wiodący producent naczep wywrotek, przyczep i zabudów oferujący innowacyjne rozwiązania dla branży transportowej, rolniczej, budowlanej i leśnej. Od 2004 roku firma kieruje się pasją do innowacji i dbałością o potrzeby klientów, co sprawia, że jest symbolem niezawodności. Dzięki ciągłemu rozwojowi technologicznemu, MEGA zyskała uznanie na rynku krajowym i międzynarodowym, dostarczając produkty i rozwiązania, które podnoszą efektywność i bezpieczeństwo w transporcie.

 

 

 

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE