uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

DAF wprowadza PACCAR Connect

DAF wprowadza PACCAR Connect, internetową platformę do zarządzania flotą pojazdów.

Wyznacza ona nowy standard w zakresie dostępu do informacji i łatwości obsługi. Każdy nowy – DAF XB, XD, XF, XG i XG+ – będzie dostarczany z dziesięcioletnim dostępem do PACCAR Connect. PACCAR Connect obejmuje kilka elementów: sprzęt i oprogramowanie w pojeździe ciężarowym, odłączany tablet (opcjonalny) w kabinie oraz portal internetowy, dostępny na niemal każdym urządzeniu stacjonarnym lub mobilnym. PACCAR Connect to rozwiązanie zapewniające w dowolnym miejscu i czasie dostęp do bieżących informacji na temat wydajności poszczególnych pojazdów i całej floty, procesów logistycznych i pracy kierowców. Te dane pomagają operatorom flot optymalizować rentowności firmy.

 

Bezproblemowa integracja
Jedną z głównych zalet PACCAR Connect jest możliwość korzystania z zebranych danych przez inne aplikacje, opracowane przez zewnętrznych dostawców. Ułatwia to monitorowanie procesów logistycznych i wydajności flot oraz znacząco rozszerza użyteczność i korzyści, wynikające ze stosowania PACCAR Connect.

Z kolei tablet PACCAR Connect ułatwia pracę kierowcy, ponieważ umożliwia połączenie usług mobilnych PACCAR Connect z systemem nawigacyjnym DAF. Oznacza to, że nowe trasy wytyczone przez operatora mogą być przesyłane bezpośrednio do systemu DAF Truck Navigation.

 

Wszystkie potrzebne informacje
PACCAR Connect umożliwia przeglądanie wszystkich wyników dotyczących pojazdów ciężarowych i floty całodobowo w trybie online lub wysyłanie ich w dowolnym momencie pocztą e-mail za pośrednictwem „harmonogramu raportów”. Dane dotyczące tras i paliwa można wyświetlać na desce rozdzielczej, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. W celu osiągnięcia maksymalnej wydajności PACCAR Connect korzysta również z funkcji geolokalizacji, która powiadamia operatora o zbliżaniu się pojazdu ciężarowego do miejsca dostawy lub jego pełnej gotowości do pracy po przeprowadzeniu czynności serwisowych w punkcie dealerskim.

Właściciele flot, którzy potrzebują bardziej wyczerpujących informacji, mogą wybrać opcjonalne moduły eco wyników i oceny stanu pojazdu. Pierwszy z nich zawiera szczegółowe informacje na temat wydajności kierowcy, podczas gdy drugi koncentruje się na kondycji ciężarówki – w tym wyświetlanych w czasie rzeczywistym sygnałach na desce rozdzielczej oraz analizie interwałów serwisowych.

 

10 lat w standardzie
Każdy nowy pojazd DAF XB, XD, XF, XG i XG+ jest standardowo połączony z PACCAR Connect przez dziesięć lat, nawet jeśli zmieni właściciela. W tym okresie wszystkie aktualizacje portalu są przeprowadzane bezpłatnie przy użyciu najnowszych wersji oprogramowania. Co ważne, użytkownicy DAF Connect otrzymają bez dodatkowych opłat aktualizację do nowego i bardziej rozbudowanego systemu PACCAR Connect.

 

Łatwo i sprawnie
Internetowa platforma do zarządzania flotą PACCAR Connect – standardowa w przypadku każdego nowego pojazdu DAF – wyznacza nowy standard w zakresie łatwości obsługi. Bezproblemowa integracja z zewnętrznymi aplikacjami oraz opcjonalny tablet PACCAR Connect sprawiają, że monitorowanie i optymalizacja procesów logistycznych stały się jeszcze łatwiejsze, a przede wszystkim bardziej efektywne.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE