uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

UTA Edenred rozszerza sieć

UTA Edenred rozszerzyła swoją europejską sieć akceptacji na stacje benzynowe w Irlandii oraz Irlandii Północnej.

Klienci UTA Edenred mają aktualnie dostęp do około 370 stacji benzynowych Circle K w Republice Irlandii oraz 60 stacji benzynowych w Irlandii Północnej, gdzie z kartą UTA Card mogą bezgotówkowo zaopatrywać się w paliwo, smary oraz skorzystać z usług czyszczenia pojazdu.

- Sieć akceptacji UTA Edenred jest podstawą naszej oferty w zakresie mobilności dla klientów, a my stale działamy na rzecz dalszego jej rozszerzania”. Dodanie około 430 stacji benzynowych Circle K w Republice Irlandii oraz Irlandii Północnej jest ważne dla nas i dla naszych klientów – zwłaszcza fakt włączenia Irlandii Północnej jako nowego regionu do naszej europejskiej sieci akceptacji - mówi Lukas Schneider, Director Partners & Commercial EMEA w UTA Edenred

UTA Edenred już od 2007 roku posiada stacje benzynowe Circle K w swojej sieci w Skandynawii, krajach bałtyckich i Polsce. Circle K jest częścią grupy Canadian Alimentation Couche Tard i wiodącym operatorem stacji benzynowych oraz sklepów sprzedaży detalicznej, posiadającym ponad 400 obiektów na terenie Irlandii i Irlandii Północnej. Circle K na swoich stacjach posiada sklepy i restauracje, które oferują napoje, przekąski i jedzenie dla podróżujących. Dodatkowo, firma prowadzi program zrównoważonego rozwoju, poprzez który angażuje się w odpowiedzialne i przyjazne dla klimatu oraz środowiska praktyki biznesowe.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE