uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Jurorka w konkursie Liderzy Jakości

Anna Biekionis, Country Manager w DKV Mobility Poland znalazła się w gronie jurorów konkursu Liderzy Jakości polskiej platformy motoryzacyjnej OTOMOTO.

Jako ekspertka, która prawie od 25 lat zajmuje się rozwijaniem sektora transportu i logistyki oraz wspieraniem polskich przewoźników w podbijaniu rynków europejskich, będzie uczestniczyć w wyborze najbardziej jakościowych ogłoszeń w kategorii maszyny ciężkie.

Anną Biekionis jest entuzjastką nowych technologii. Wierzy, że digitalizacja i platformizacja usług są w stanie skokowo zwiększyć efektywność całej branży TSL. Jako część DKV Mobility ma wpływ na globalną transformację rynku i z sukcesami przeprowadza polski oddział przez rewolucję w usługach transportowych, opartą na wykorzystaniu narzędzi informatycznych i danych dużego rozmiaru. W konkursie Liderzy Jakości dla klientów biznesowych OTOMOTO jury wyróżni autorów najbardziej jakościowych ogłoszeń publikowanych na platformie. To wyjątkowa okazja, by promować dobre praktyki sprzedaży online w branży motoryzacyjnej i zachęcać przedsiębiorców do maksymalnej transparentności. Dzięki takim praktykom, klienci mogą szybciej podejmować zakupowe decyzje w świadomy i bezpieczny sposób. 

-Jest mi niezmiernie miło, że będę mogła pomóc w wyborze najbardziej jakościowych ogłoszeń motoryzacyjnych w kategorii heavy. Obserwuję rozwój szeroko pojętej branży motoryzacyjnej od lat 90., jestem entuzjastką innowacji w ogromnym stopniu wpływających na dynamikę tego rozwoju. W dzisiejszych czasach efektywny biznes buduje się w oparciu o dane i analizy, a transparentność i dzielenie się wiedzą są podstawą sukcesu rynkowego. Te wszystkie wartości promuje także OTOMOTO, a konkurs Liderzy Jakości jest ich częścią - mówi Anna Biekionis, Country Manager, DKV Mobility Poland

 

DKV Mobility to lider na rynku kart paliwowo-serwisowych dla klientów biznesowych, oferujący bezgotówkowe rozliczanie paliw. Spółka istniejąca w Polsce od 1992 roku, osiągnęła błyskawiczny sukces na rynku usług mobilności i nadal dynamicznie rozwija się zarówno pod względem biznesowym, jak i organizacyjnym. Firma stale poszerza swoją ofertę o innowacyjne narzędzia tworzone w oparciu o cyfryzację i nowoczesne technologie, nawiązuje kolejne partnerstwa oraz przejmuje udziały w wiodących europejskich przedsiębiorstwach obszarze telematyki, opłat drogowych, paliwa, finansowania czy e-mobilności. DKV Mobility oferuje najbardziej rozbudowaną sieć stacji paliw w Europie dostępnych dzięki jednej karcie paliwowej, która obejmuje ponad 67 000 konwencjonalnych stacji paliw, prawie 564 000 punktów ładowania EV oraz około 21 000 stacji z paliwami alternatywnymi. 

 

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE