uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Kolejny Ambasador IVECO

W ubiegłym roku IVECO zainaugurowało w Polsce program „Ambasador IVECO", udzielając głosu Klientom, Partnerom biznesowym i entuzjastom, którzy dzielą wartości marki w różnych tematach i doceniając ich osiągnięcia.

Ze względu na głębokie zaangażowanie marki w dekarbonizację transportu, szczególna uwaga programu zwrócona jest na kluczowe obszary związane ze zrównoważonym transportem, zmniejszeniem emisji oraz gospodarką obiegu zamkniętego.

W kolejnej odsłonie cyklu „Ambasador IVECO" jest firma TARGOR-TRUCK z Ostrołęki, która od kilku już lat intensywnie inwestuje we flotę ciągników siodłowych zasilanych skroplonym gazem ziemnym (LNG), wychodząc na przeciw nie tylko oczekiwaniom swoich klientów, ale także realizując misję rozwoju biznesu
w duchu ekologii. TARGOR-TRUCK to firma rodzinna, którą wspólnie zbudowali ojciec i syn, Kazimierz i Piotr Rutkowscy. Pierwszym zachodnim pojazdem ciężarowym zakupionym do firmy w latach osiemdziesiątych było IVECO Turobstar, który ze względu na swoją solidność i niezawodność zbudował zaufanie firmy do marki IVECO.

- Samochody ciężarowe marki IVECO zagościły w naszej firmie w większej liczbie ponownie w roku 2015. Wówczas kupowaliśmy pojazdy z silnikami Diesla. W związku z oczekiwaniami naszych klientów oraz nowym ustawodawstwem związanym z transformacją energetyczną pojawiła się potrzeba zakupu samochodów neutralnych dla środowiska. Nasz wybór padł na ciągniki siodłowe IVECO zasilane LNG. Z perspektywy czasu mogę śmiało stwierdzić, że był to właściwy wybór, mówi Piotr Rutkowski, Prezes Zarządu TARGOR-TRUCK.

- Dążenie do dekarbonizacji jest niezbędnym elementem działania nowoczesnej firmy transportowej, jaką jest TARGOR-TRUCK. Posiadamy flotę samochodów IVECO zasilanych gazem LNG z możliwością płynnego przejścia na bioLNG. W perspektywie kilku lat na pewno intensywnie zagoszczą w procesie transportowym pojazdy elektryczne, a w przyszłości także pojazdy z napędem wodorowym. IVECO jest partnerem przygotowanym na te wszystkie drogi do zielonej przyszłości, dodaje Piotr Rutkowski.

- Partnerska współpraca z firmą TARGOR-TRUCK jest dla nas powodem do dumy. Cieszymy się, że poprzez nasze innowacyjne rozwiązania transportowe możemy przyczyniać się do sukcesu firmy i wspólnie podążać drogą zmian, powiedział Daniel Wolszczak, Dyrektor Generalny IVECO Poland & Ukraine.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE