Uta listopad

loga na www miedzy banery

1150x300 Mercedes

loga na www miedzy banerybp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

Prometeon luty

Oleje Klimowicz banner

loga na www miedzy banery

Kaessbohrerloga na www miedzy banery

Oleje Klimowicz banner 2

Wzmacnianie partnerstwa

Kässbohrer dokonał nowej dostawy do jednego ze swoich cenionych klientów, firmy LPG Polonia Sp. z oo o. SKA.

Dostarczony został silos kiprowany Kässbohrer K.SSK 50, najlżejszy na rynku silos o pojemności 50 m3. W uroczystości wzięli udział Piotr Walasek, Prezes Zarządu LPG Polonia Sp. z o. o. SKA oraz Kamil Łukaszuk, Regionalny Kierownik ds Sprzedaży w Kässbohrer Polska Sp. z o.o.

LPG Polonia Sp. z o. o. SKA, z siedzibą w Warszawie, specjalizuje się w transporcie szerokiej gamy produktów, takich jak płynne chemiczne substancje paliwowe (benzyna bezołowiowa, olej napędowy, biodiesel, gaz propan-butan, estry), AdBlue oraz produkty chemiczne i petrochemiczne w całej Europie. Dzięki nowej dostawie LPG Polonia jeszcze bardziej wzmocniła swoją flotę, która obejmuje już dwa silosy kiprowane Kässbohrer K.SSK 50 i cztery silosy kiprowane Kässbohrer K.SSK 60.

Piotr Walasek, Prezes Zarządu LPG Polonia Sp. z o. o. SKA, w swoim wystąpieniu wyraził ogromne zadowolenie z partnerstwa.

-Cieszymy się, że do naszej floty dołączył wysokiej jakości silos kiprowany marki Kässbohrer. K.SSK 50 to najlżejszy silos o pojemności 50 m³ na rynku. Zaangażowanie Kässbohrera w innowacje i jakość jest głównym powodem, dla którego współpracujemy z tą marką. Nasz nowy zakup nie tylko zmaksymalizuje wydajność operacyjną, ale także odzwierciedli nasze zaangażowanie w świadczenie najlepszych usług dla klientów w całej Europie. Przez lata mieliśmy okazje wielokrotnie przekonać się o niezawodności i doskonałej jakości silosów kiprowanych Kässbohrera K.SSK 60 i K.SSK 50. Dzięki tym naczepom z przyjaznym dla użytkownika systemem rozładunku i wysokiej wydajności, osiągamy oczekiwaną efektywność w naszej działaniach. Wierzę, że nasza dalsza współpraca z marką Kässbohrer będzie się rozwijała, a my będziemy nadal świadczyć najlepsze usługi dla naszych klientów - powiedział Walasek.

Kamil Łukaszuk, Regionalny Kierownik ds Sprzedaży w Kässbohrer Polska Sp. z o.o. również wygłosił oświadczenie i przedstawił szczegóły dotyczące silosa kiprowanego Kässbohrer K.SSK 50.

-Kässbohrer z dumą oferuje innowacyjne produkty, spełniające potrzeby swoich klientów. Koncentrując się na doskonałości inżynieryjnej i pomysłowości zorientowanej na klienta, Kässbohrer stara się sprostaćcoraz to nowym wymaganiom nowoczesnego transportu, zapewniając wydajność i bezpieczeństwo. Z masą własną wynoszącą 6.020 kg, K.SSK 50 jest najlżejszym silosem kiprowanymą o pojemności 50 m³ na rynku. Dzięki udoskonalonym kątom przepływu i gładkim aluminiowym powierzchniom, K.SSK 50 umożliwia ciągły przepływ materiału. Ponadto K.SSK 50 oferuje elektropolerowany stożek wyładowczy ze stali nierdzewnej i 4-calowy kolektor ze stali nierdzewnej jako standardowe wyposażenie zwiększające wydajność oraz konserwację. Nasze silosy kiprowane K.SSK są dostępne w pojemnościach od 40 m3 do 90 m3 w zależności od konkretnych potrzeb transportowych klientów. Dziękujemy firmie LPG Polonia za zaufanie i jesteśmy dumni, że nasze silosy kiprowane będą wzmacniać usługi transportowe LPG Polonia w całej Europie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne udane wspólne przedsięwzięcia.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE