Uta listopad

loga na www miedzy banery

1150x300 Mercedes

loga na www miedzy banerybp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

Prometeon luty

Oleje Klimowicz banner

loga na www miedzy banery

Kaessbohrerloga na www miedzy banery

Oleje Klimowicz banner 2

Goodyear i TDK razem

Firmy Goodyear oraz TDK Corporation połączyły siły, aby wspólnie pracować nad rozwojem innowacyjnego systemu czujników i technologii powiązanych do zastosowania w oponach i ekosystemach pojazdów.

To partnerstwo, łączące kompetencje TDK w dziedzinie oprogramowania i elektroniki z doświadczeniem Goodyear w produkcji opon i inteligentnych rozwiązań, ma na celu stworzenie innowacyjnych produktów spełniających rosnące wymagania technologiczne sektora motoryzacyjnego.

„Partnerstwo z takimi organizacjami jak TDK jest kluczowe dla wprowadzania innowacji w dziedzinie inteligencji opon. Ich doświadczenie w dziedzinie czujników i elektroniki będzie miało zasadnicze znaczenie dla maksymalizacji potencjału opon" – powiedział Chris Helsel, starszy wiceprezes Goodyear ds. operacji globalnych i dyrektor ds. technologii. „Dążymy do przyszłości, gdzie pojazdy będą inteligentniejsze, bezpieczniejsze i bardziej zrównoważone. Współpraca taka jak nasza ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia tych celów".

Obie firmy prowadzą już badania rynkowe i sprawdzają możliwości techniczne, dążąc do opracowania rozwiązania dostarczającego praktycznych informacji, które poprawią wydajność, bezpieczeństwo i osiągi pojazdów.

„Dynamiczny rozwój technologii motoryzacyjnych wymaga coraz większej ilości danych pozyskiwanych w czasie rzeczywistym – od drogi, przez oponę, po pojazd. Nasz sojusz przyspieszy rozwój technologii i ułatwi klientom dostęp do wysokowydajnych technologii czujników. Cieszymy się na współpracę z Goodyear, liderem w branży motoryzacyjnej," – stwierdził Jim Tran, dyrektor generalny TDK Corporation na obie Ameryki i zastępca dyrektora ds. technologii i własności intelektualnej.

Współpraca Goodyear i TDK została ogłoszona podczas targów CES 2024.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE