Uta listopad

loga na www miedzy banery

1150x300 Mercedes

loga na www miedzy banerybp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

Prometeon luty

Oleje Klimowicz banner

loga na www miedzy banery

Kaessbohrerloga na www miedzy banery

Oleje Klimowicz banner 2

Wsparcie Wielton Finance

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wieluński producent oferuje wsparcie finansowe w postaci leasingu operacyjnego.

Do końca 2023 roku można skorzystać z nowego wariantu finansowania na zakup naczep oraz przyczep marki Wielton. Promocja ma na celu ułatwienie wprowadzenia pojazdów do pracy i dotyczy wszystkich grup produktowych.

Nową ofertę leasingu operacyjnego świadczoną przez Wielton Finance cechuje uproszczona procedura. By skorzystać z promocji potrzebne są standardowe dokumenty wymagane przez firmę leasingową tj. podstawowe akty rejestracyjne i finansowe oraz niezbędne zgody. Czas oczekiwania na decyzję to 1-3 dni.

Leasing operacyjny „Łatwy Start” oferowany przez Wielton Finance polega na udostępnieniu niższej wpłaty początkowej (od 5%) oraz obniżeniu kwoty lub zawieszeniu spłaty pierwszych od 3 do 6 rat. Promocja ma na celu ułatwienie wprowadzenia sprzętu do pracy i jest dostępna
w walutach PLN oraz EUR. Obowiązuje do końca 2023 roku i dotyczy wszystkich naczep
i przyczep marki Wielton. Umowa może zostać zawarta na okres od 36 nawet do 60 miesięcy. Ostateczna decyzja o warunkach umowy zależy od finansującego.

-Najnowsza wersja leasingu operacyjnego powstała z myślą o ułatwieniu klientom wdrożenia sprzętu do eksploatacji. Tym razem proponujemy wariant finansowania, który może zostać dostosowany do możliwości i potrzeb kontrahenta nie tylko pod względem ilości rat czy waluty, ale i pod kątem redukcji ponoszonych kosztów w pierwszym okresie użytkowania naczepy. Oczywiście każdy leasingobiorca podlega weryfikacji finansującego i musi spełnić podstawowe wymogi dot. zdolności kredytowej. Sądzę, że to bardzo dobra okazja na zakup naczepy marki Wielton tym bardziej, że nie dotyczy ona tylko konkretnej grupy produktowej, ale wszystkich naczep i przyczep wieluńskiego producenta. Zachęcam do zaznajomienia się z ofertą i odwiedzenia dedykowanej tej promocji strony internetowej. – powiedział Dariusz Korytny, Kierownik Działu Finansowania Wielton Finance.

W umowie leasingowej zawarte są: prawa i obowiązki stron, okres obowiązywania umowy, cena pojazdu, reguły wykupu naczepy oraz zasady jej wcześniejszego zamknięcia.

Więcej informacji oraz formularz kontaktowy dostępne są pod linkiem: https://kampania.wielton.com.pl/promocja-latwy_start-2023/

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE