Uta listopad

loga na www miedzy banery

1150x300 Mercedes

loga na www miedzy banerybp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

Prometeon luty

Oleje Klimowicz banner

loga na www miedzy banery

Kaessbohrerloga na www miedzy banery

Oleje Klimowicz banner 2

Autostradą do Nowej Infrastruktury

Kolejne firmy zgłaszają się do udziału w Targach Budownictwa Infrastrukturalnego, które w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbędą się od 10 do 11 kwietnia 2024 roku.

Podczas 27. edycji wystawy niezmiennie pojawi się oferta nowoczesnych surowców, maszyn oraz rozwiązań technologicznych. Nowością będzie upcykling, ważna część wydarzenia zostanie poświęcona ekologii w budownictwie. Przedsiębiorcy już rezerwują powierzchnie dla prezentacji swoich wyrobów!

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego tworzymy już od ponad ćwierć wieku, ale nową edycję wzbogaciliśmy o aktualne zagadnienia i problemy społeczne. Podczas nadchodzących targów stawiamy na zrównoważony rozwój oraz upcykling materiałów. Poruszymy na przykład kwestie ponownego użycia śmigieł wiatraków. Przetworzone lub rozdrobnione mogą one posłużyć jako surowiec do tworzenia cementu. Pocięte na drobne kawałki sprawdzają się jako gabiony, czyli elementy do wzmacniania stoków, zboczy dróg lub osuwisk – mówi Joanna Adamczyk managerka Targów Budownictwa Infrastrukturalnego Autostrada Nowa Infrastruktura. – Intensywnie pracujemy nad organizacją tego wydarzenia i już dziś zapraszamy do kontaktu firmy, które chciałyby zaprezentować swoje produkty oraz usługi – dodaje Joanna Adamczyk.

 

Merytorycznie

Różnorodne strefy tematyczne obejmą m.in. infrastrukturę drogową, budownictwo specjalistyczne i maszyny budowlane. Wśród wystawców nie zabraknie producentów farb do poziomego znakowania jezdni, włókien celulozowych przeznaczonych do mieszanek mineralno-asfaltowych oraz wytwórców znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Firmy oferujące usługi z zakresu wynajmu oraz obsługi pojazdów specjalistycznych zaprezentują m.in. maszyny i urządzenia, pojazdy specjalistyczne, wywrotki, naczepy, podnośniki oraz sprzęt pomiarowy.

 

Ekspercka wiedza

Targi Autostrada to także konferencje, debaty oraz rozmowy biznesowe. W czasie Targów odbędzie się m.in. konferencja dotycząca produktów kompozytowych, oraz debata na temat bezpieczeństwa oraz oświetlenia przy drogach. – Spotkania branżowe to doskonała okazja do nawiązania relacji biznesowych. Dotychczasowe edycje Targów zaowocowały licznymi kontraktami – zaznacza Joanna Adamczyk.

 

Wspólna przestrzeń

Jednocześnie 10 i 11 kwietnia w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbędą się także XXIV Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech. We wspólnej przestrzeni Targów Autostrada oraz Ekotechu czołowi producenci będą prezentować maszyny i urządzenia wykorzystywane w gospodarce odpadami, transporcie odpadów oraz usług związanych z segregowaniem śmieci. Pojawią się tam m.in. odśnieżarki oraz mobilne myjnie.

 

Nagrody dla najlepszych

Wystawcy będą mogli zgłosić swoje produkty do konkursu o Medal Targów Kielce. Najlepsze zostaną wyłonione przez ekspertów oraz autorytety branży. Wyróżnienia i nagrody wręczone podczas uroczystej gali będą dobrą formą dalszej promocji marki. Wystawcy zostaną nagrodzeni także m.in. za atrakcyjny i nowoczesny sposób prezentacji stoiska czy elegancki sposób wystąpienia targowego.

 

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego Autostrada Nowa Infrastruktura potrwają od 10 do 11 kwietnia 2024 roku w Targach Kielce.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE