Uta listopad

loga na www miedzy banery

1150x300 Mercedes

loga na www miedzy banerybp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

Prometeon luty

Oleje Klimowicz banner

loga na www miedzy banery

Kaessbohrerloga na www miedzy banery

Oleje Klimowicz banner 2

Redos Trailer dla firmy Glorier

Współpraca Redos Trailers z firmą Glorier przyspieszyła od zera do 50 w ciągu zaledwie niecałych dwóch lat.

Od stycznia 2022 roku firma z Nowego Tomyśla dostarczyła bułgarskiemu przewoźnikowi już 50 pojazdów precyzyjnie skrojonych pod specyfikę ich działalności. Jubileuszowy, pięćdziesiąty pojazd podczas targów Trans Logistica odebrał sam CEO firmy Glorier – Aleksandar Sukalinski.

Wspólna droga Glorier i Redos Trailers zaczęła się od… obejrzenia zabudowy firmy z Nowego Tomyśla u innego przewoźnika. Jakość i rozwiązania stosowane przez Redos, w połączeniu z opiniami użytkowników, skłoniły Aleksandar Sukalinski, prezesa firmy Glorier, do nawiązania współpracy z polskim producentem.

Pierwszy pojazd wykonany przez Redos Trailers trafił do floty Glorier w styczniu 2022 roku. Od tego czasu bułgarski przewoźnik odebrał już łącznie 50 pojazdów, w tym nadwozia stałe zabudowane na samochodach marek MAN i Mercedes-Benz oraz przyczepy – z nadwoziami stałymi i przystosowane do systemu BDF. Tym samym Redos Trailers stał się praktycznie wyłącznym dostawcą pojazdów ciężarowych dla firmy Glorier.

GLORIER TRANSLOGISTICA (4)     GLORIER TRANSLOGISTICA (41)

Glorier koncentruje się głównie na rozwiązaniach dokładnie dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Staramy się działać elastycznie i oferować kompleksowe usługi. Właśnie dlatego używamy różnych pojazdów, począwszy od dostawczych, przez małe i średnie "solówki", po największe samochody, a także zestawy jumbo, pojazdy z zabudowami BDF czy windami załadowczymi. Redos to partner, który może dostarczać nam wszystkie wspomniane rozwiązania i zabudowy. I to właśnie cenimy we tej współpracy. Możemy na nich liczyć. Potrafią dostosować produkt do specyficznych wymagań, a my dokładnie tego potrzebujemy. Tym sposobem możemy oferować naszym klientom bardzo elastyczne rozwiązania i szeroką paletę usług – mówi Aleksandar Sukalinski, CEO Glorier.

GLORIER TRANSLOGISTICA (60)     GLORIER TRANSLOGISTICA (64) 

Jestem dumny z tego jak efektywnie i szybko rozwija się nasza współpraca z firmą Glorier. Rozpoczęliśmy ją nieco ponad dwa lata temu, a do tej pory dostarczyliśmy im już 50 pojazdów. Mam satysfakcję z tego, bo to kolejny dowód na to, że nasze produkty i podejście szybko przekonują do siebie przedsiębiorców. To co i jak robimy są dla nas najlepszą reklamą. Cieszę się, że nasz zespół lubi pracować z wymagającymi klientami, którzy mają swoje zdefiniowane potrzeby. My chętnie podejmujemy wyzwania, jakie przed nami stawiają, dzięki czemu każda kolejna realizacja może być jeszcze lepsza i jeszcze lepiej wspierać klientów w budowaniu przewagi konkurencyjnej w tym niezwykle wymagającym biznesie – tłumaczy Arkadiusz Pankowski, prezes Redos Trailers.

GLORIER TRANSLOGISTICA (43)      GLORIER TRANSLOGISTICA (49)

Pięćdziesiąty, jubileuszowy pojazd Aleksandar Sukalinski odebrał osobiście podczas targów Trans Logistica w Warszawie. Jest to Mercedes-Benz Actros 1830 z zabudową kurtynową o długości o długości 9,5 metra i wysokości wewnętrznej wynoszącej aż 2,9 m. Lekka rama z cynkowanej ogniowo stali o podwyższonej wytrzymałości pozwoliła zamontować z tyłu chowaną pod zabudowę windę załadowczą o nośności 2t. Pojazd wyposażono m.in. w zaawansowane systemy zabezpieczenia ładunku opracowane przez inżynierów Redos Trailers, w tym m.in. Palet Stop i Red Lock. Dodatkowo, na życzenie klienta Redos Trailers przemalował pojazd na czarny kolor.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE