uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Forum TransLogistica Poland

Konferencje i niespodzianki na targach TransLogistica Poland 2023 podczas jubileuszowej 10 edycji już za kilka dni w Warszawie!

W tym roku szczególny powód do świętowania będzie mieć cała branża TSL ze względu na jubileuszową dziesiątą edycję Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki - TransLogistica Poland. Targi odbędą się w dniach 7-9 listopada 2023 w EXPO XXI Warszawa, gdzie w 4 halach targowych zgromadzi się ponad 390 wystawców oraz nawet 10 000 uczestników z kraju i zagranicy.

Targi stanowią obowiązkowy punkt programu dla nadawców i właścicieli ładunków, przedsiębiorstw produkcyjnych, sieci handlowych, importerów i eksporterów. Udział w wydarzeniu umożliwi zapoznanie się z najwyższej jakości usługami z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu, spedycji oraz kompleksowej obsługi logistycznej towarów. Ta wyjątkowa na skalę Polski platforma biznesowa zintegruje wszystkich zawodowo związanych z branżą TSL, zapewniając możliwość nawiązania cennych kontaktów i wymiany wiedzy w jednym miejscu i czasie.

 

Konferencje, panele dyskusyjne oraz…..niespodzianki

Tegorocznej edycji targów towarzyszyć będzie ciekawy i rozbudowany program merytoryczny. Przez wszystkie trzy dni targów, 7-9 listopada w hali 3, będzie działała scena „Forum TransLogistica” na której będą odbywały się prelekcje, wystąpienia i panele dyskusyjne dotyczące najważniejszych zagadnień i najnowszych rozwiązań dla transportu, logistyki i spedycji.

We współpracy z redakcją czasopisma TSL Biznes, przygotowane będą także dwie konferencje Spotkania Transportowe” oraz „TSL Green Day”, które odbędą się 7 i 8 listopada na scenie w hali 4. Pierwsza z nich, przybliży słuchaczom tematykę najnowszych zmian z zakresu prawa transportowego oraz pokaże efektywne narzędzia optymalizacji kosztów w transporcie drogowym. Program drugiej konferencji, oparty w dużej mierze na praktycznych case studies, będzie skupiał się wokół „zielonych” zagadnień w logistyce i transporcie.

Trzeciego dnia w hali 4 będzie można uczestniczyć w praktycznych sesjach Q&A dotyczących zmian podatkowych i prawnych dla sektora TSL oraz wziąć udział w „Spotkaniu liderów branży transportowej”, konferencji organizowanej przez związek pracodawców Transport i Logistyka Polska. Cały harmonogram programu merytorycznego dostępny na stronie.

Całość wydarzenie uzupełniona będzie atrakcjami i niespodziankami z okazji 10 jubileuszowej edycji targów. Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez prestiżowego Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL, jedynego konkursu w Polsce, poświęconego pracodawcom z branży Transport – Spedycja – Logistyka oraz dostawcom produktów i usług dedykowanych tej branży. Plebiscyt współorganizowany jest przez portal pracujwlogistyce.pl.

 

7-9 listopada 2023, EXPO XXI Warszawa - targi TransLogistica Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń branży TSL!

Rejestracja online możliwa do dnia 6 listopada 2023 poprzez formularz rejestracyjny.

Więcej informacji na stronie: www.translogistica.pl

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE