uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

UTA Edenred powiększa sieć

UTA Edenred rozszerzył grono swoich partnerów o Repsol, co zaowocowało dodaniem zlokalizowanych na terenie Hiszpanii obsługiwanych przez Repsol stacji benzynowych do sieci punktów akceptacji UTA.

Dzięki tej nowej współpracy UTA Edenred może teraz zaoferować swoim klientom dostęp do produktów i usług Repsol na 3300 stacjach na terenie całej Hiszpanii.

Partnerstwo UTA Edenred i Repsol zostało nawiązane na początku 2020 r., kiedy to do sieci UTA zostało włączonych 90 punktów akceptacji. Dzięki umowie zawartej z Repsol spółka UTA Edenred aktualnie zapewnia swoim klientom dostęp do ponad 5000 oferujących szeroką gamę produktów stacji benzynowych wielu marek na terenie Hiszpanii, i do ponad 62 000 stacji benzynowych na terenie całej Europy.

Za pomocą karty UTA klienci UTA Edenred mogą tankować na stacjach Repsol włączonych do sieci zarówno paliwa tradycyjne, jak i paliwa alternatywne, takie jak CNG i LNG, a także AdBlue. Klienci mają również możliwość korzystania z usług uzupełniających, takich jak bezpieczny parking oraz myjnia samochodowa.

-Nasza stale rozwijająca się sieć partnerska jest najważniejszym elementem naszej oferty usług. Możliwość korzystania z kart UTA Card na terenie całej sieci Repsol w Hiszpanii to dla UTA Edenred kluczowy kamień milowy, który zapewnia jeszcze więcej korzyści zarówno naszym hiszpańskim, jak i międzynarodowym klientom - mówi Lukas Schneider, Commercial Director EMEA w UTA Edenred.

-Dzięki umowie z Repsol dokonaliśmy znacznego poszerzenia naszej oferty mobilności na terenie Hiszpanii. Nasi klienci będą mogli korzystać ze wszystkich stacji Repsol na terenie Hiszpanii, a Repsol stanie się jednym z naszych największych dostawców na terenie Europy - dodaje Alfonso Díaz, Dyrektor Generalny UTA Edenred w Hiszpanii i Portugalii.

-Nasza umowa z UTA Edenred, jednym z najważniejszym dostawców usług z zakresu mobilności w Europie, pozwala nam zwiększyć nasze zaangażowanie w obsługę krajowych i międzynarodowych firm działających w sektorze transportu drogowego na terenie Hiszpanii. Klienci z tego sektora mają teraz dostęp do wyjątkowych ofert najwyższej jakości oraz markowych produktów na ponad 3300 stacjach Repsol - mówi Carlos Suárez, Dyrektor ds. Mobilności B2B w Repsol.

 

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE