uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Redos Trailers dla Biernat Transport

Biernat Transport – rodzinna firma transportowa, specjaliści od transportów Jumbo – wzmacniają swoją flotę o kolejne zestawy, przygotowane i zbudowane przez Redos Trailers.

Udoskonalany przez lata system, który stosuje Biernat Transport, pozwala klientom skutecznie optymalizować zadania transportowe. Biernat Transport – przedsiębiorstwo z Drezdenka w lubuskiem – to firma, która powstała na fali przemian ustrojowych w Polsce. W 1991 roku powołał ją Stanisław Biernat, który sam zaczynał od jeżdżenia. Założyciel już wtedy przewidywał, że rzeczywistość gospodarcza i społeczna będą się szybko zmieniać, więc również jego biznes musi się rozwijać. To, co wyróżnia Biernat Transport, to podejście właścicieli. Od początku, zarówno Pan Stanisław, jak i jego syn Hubert, stawiali na systematyczny, rozwój. W myśl zasady „krok po kroku” rozbudowywali flotę, optymalizowali procesy i podnosili jakość swoich usług, oferując klientom coraz to nowe udogodnienia czy usługi.

                      

W pierwszej dekadzie XXI w. Stanisław i Hubert Biernat postawili na rozwiązanie, które pozwala przewieźć więcej towaru przy mniejszej liczbie kursów. Mowa o transporcie Jumbo. Pierwszy pojazd zbudowany w tym systemie powstał w Biernat Transport już na przełomie wieków. Od tego czasu konsekwentnie rozwijali swój pomysł na zabudowę i przyczepę wraz z inżynierami i konstruktorami Redos Trailers.

W drugim kwartale 2023 roku Redos Trailers dostarczył firmie Biernat Transport zestawy przestrzenne złożonych z samochodów MAN oraz DAF z zabudowami i przyczepami zaprojektowanymi i wyprodukowanymi przez firmę z Nowego Tomyśla. Na przełomie ubiegłego oraz bieżącego roku jeden z projektów osadzonych na podwoziu MAN był setnym pojazdem we flocie Biernat Transport.

– Po wielu próbach udało się znaleźć bardzo dobre rozwiązanie, które kopiowane jest przez przewoźników z całej Europy. My z naszego jesteśmy bardzo zadowoleni, a właściwie dumni, co zostało docenione przez rzeszę naszych stałych klientów. Postawiliśmy na pojemność, nie zapominając o jakości i to okazało się kluczem do sukcesu – mówi Hubert Biernat, współwłaściciel firmy.

– Biernat Transport to klient, jakiego życzyłbym każdemu przedsiębiorcy. Są wymagający, ale jednocześnie precyzyjnie określają i komunikują swoje oczekiwania, dzięki czemu nasi konstruktorzy mogą efektywnie i sprawnie wdrażać rozwiązania, których potrzebuje klient, by podnosić swoją konkurencyjność na bardzo wymagającym rynku. Historia naszej współpracy z Biernat Transport dowodzi, że systematyczne doskonalenie produktów przynosi oczekiwane rezultaty i generuje wartość dodaną dla klienta. A to jest najważniejszy cel naszej pracy – mówi Arkadiusz Pankowski, prezes Redos Trailers.

 

Obecnie Biernat Transport dysponuje ponad 120 zestawami, z których zdecydowaną większość stanowią pojazdy zbudowane przez Redos Trailers. Działająca od ponad 30-lat firma zatrudnia 165 kierowców i zespół wykwalifikowanych logistyków i spedytorów.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE