Wielton 1170x150px

UTA UTA Card x 60 years Online banner 1140x200 PL 2

MTU Promo Q3 23 1170x150 TM

truck digital ad 1175042624 web PL PL v12x

PL 750x200 baner Busworld2023

Trucks Machines MD 1170x150 2

thumbnail Bosch filtry truck 1170x150

Redos Trailers dla Biernat Transport

Biernat Transport – rodzinna firma transportowa, specjaliści od transportów Jumbo – wzmacniają swoją flotę o kolejne zestawy, przygotowane i zbudowane przez Redos Trailers.

Udoskonalany przez lata system, który stosuje Biernat Transport, pozwala klientom skutecznie optymalizować zadania transportowe. Biernat Transport – przedsiębiorstwo z Drezdenka w lubuskiem – to firma, która powstała na fali przemian ustrojowych w Polsce. W 1991 roku powołał ją Stanisław Biernat, który sam zaczynał od jeżdżenia. Założyciel już wtedy przewidywał, że rzeczywistość gospodarcza i społeczna będą się szybko zmieniać, więc również jego biznes musi się rozwijać. To, co wyróżnia Biernat Transport, to podejście właścicieli. Od początku, zarówno Pan Stanisław, jak i jego syn Hubert, stawiali na systematyczny, rozwój. W myśl zasady „krok po kroku” rozbudowywali flotę, optymalizowali procesy i podnosili jakość swoich usług, oferując klientom coraz to nowe udogodnienia czy usługi.

                      

W pierwszej dekadzie XXI w. Stanisław i Hubert Biernat postawili na rozwiązanie, które pozwala przewieźć więcej towaru przy mniejszej liczbie kursów. Mowa o transporcie Jumbo. Pierwszy pojazd zbudowany w tym systemie powstał w Biernat Transport już na przełomie wieków. Od tego czasu konsekwentnie rozwijali swój pomysł na zabudowę i przyczepę wraz z inżynierami i konstruktorami Redos Trailers.

W drugim kwartale 2023 roku Redos Trailers dostarczył firmie Biernat Transport zestawy przestrzenne złożonych z samochodów MAN oraz DAF z zabudowami i przyczepami zaprojektowanymi i wyprodukowanymi przez firmę z Nowego Tomyśla. Na przełomie ubiegłego oraz bieżącego roku jeden z projektów osadzonych na podwoziu MAN był setnym pojazdem we flocie Biernat Transport.

– Po wielu próbach udało się znaleźć bardzo dobre rozwiązanie, które kopiowane jest przez przewoźników z całej Europy. My z naszego jesteśmy bardzo zadowoleni, a właściwie dumni, co zostało docenione przez rzeszę naszych stałych klientów. Postawiliśmy na pojemność, nie zapominając o jakości i to okazało się kluczem do sukcesu – mówi Hubert Biernat, współwłaściciel firmy.

– Biernat Transport to klient, jakiego życzyłbym każdemu przedsiębiorcy. Są wymagający, ale jednocześnie precyzyjnie określają i komunikują swoje oczekiwania, dzięki czemu nasi konstruktorzy mogą efektywnie i sprawnie wdrażać rozwiązania, których potrzebuje klient, by podnosić swoją konkurencyjność na bardzo wymagającym rynku. Historia naszej współpracy z Biernat Transport dowodzi, że systematyczne doskonalenie produktów przynosi oczekiwane rezultaty i generuje wartość dodaną dla klienta. A to jest najważniejszy cel naszej pracy – mówi Arkadiusz Pankowski, prezes Redos Trailers.

 

Obecnie Biernat Transport dysponuje ponad 120 zestawami, z których zdecydowaną większość stanowią pojazdy zbudowane przez Redos Trailers. Działająca od ponad 30-lat firma zatrudnia 165 kierowców i zespół wykwalifikowanych logistyków i spedytorów.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE