Uta listopad

loga na www miedzy banery

Inelo 1170x150

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1150x300 Actros L

loga na www miedzy banery

Onturtle 1150x150

loga na www miedzy banery

Mecalac 10 2023 750 x 200loga na www miedzy banery

Kaessbohrerloga na www miedzy banery

Hengst maj

Kolejne 700 stacji

DKV Mobility konsekwentnie rozszerza swoją sieć akceptacji.

Firmy transportowe i flotowe mogą teraz rozliczać zakupy paliwa kartą DKV na wszystkich 161 stacjach paliw JET w Austrii, a także zyskały dostęp do około 100 powiązanych myjni.

"Stacje JET oferują atrakcyjne ceny i nowoczesne wyposażenie. Cieszymy się, mogąc zaoferować naszym klientom jeszcze szerszy wybór punktów w Austrii.” – mówi Anna Biekionis, Country Manager DKV Mobility Polska.

Gerhard Entholzer, Manager Fleetcard w JET Tankstellen Austria również jest przekonany do nowej współpracy: "Łącząc siły z DKV Mobility, otwieramy naszą sieć dla operatorów kart paliwowych i serwisowych, co przyczyni się także do generowania w tych lokalizacjach dodatkowego wolumenu sprzedaży.”

Łatwiejsze podróżowanie czeka też firmy jeżdżące do Wielkiej Brytanii. Tutaj z karty DKV można od kilku dni korzystać na 580 stacjach marki Texaco. Właścicielem stacji Texaco jest Valero, jeden największych na świecie niezależnych producentów paliw, z siedzibą w San Antonio, Texas, USA. Punkty Texaco są zlokalizowane przy często uczęszczanych trasach i węzłach komunikacyjnych.

„Niezmiernie cieszy nas podpisanie umowy z Valero, która dodatkowo wzmocniła naszą sieć akceptacji w Wielkiej Brytanii” - mówi Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i usług dla pojazdów DKV Mobility.

Wszystkie stacje dostępne na kartę DKV Card w Europie można znaleźć za pośrednictwem aplikacji DKV Mobility i internetowego serwisu do planowania tras DKV Maps. W całej Europie operator oferuje swoim klientom dostęp do około 64 000 stacji paliw w ponad 50 krajach.

 

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE