uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Zapraszamy na bezpłatny webinar

Zarządzanie naczepami: nowoczesne narzędzia telematyczne i najlepsze praktyki rynkowe.

Jeszcze jakiś czas temu uważano, że montaż telematyki na ciągnikach jest wystarczający do zapewnienia dobrej komunikacji z kierowcą. Większość firm zaniedbywała instalowanie telematyki na naczepach. Od tego czasu wiele się jednak zmieniło i naczepa, jako jednostka ładunkowa stała się najlepszym zasobem do raportowania i przesyłania informacji dotyczących ładunku i transportu. W trakcie webinaru dowiemy się w jaki sposób rozwiązanie do zarządzania naczepami poprawia efektywność ich wykorzystania, obniża koszty oraz zwiększa wydajność i bezpieczeństwo floty.

Dowiesz się:

– Jakie regulacje prawne napędzają rozwój telematyki dla naczep?

– Z jakimi wyzwaniami mierzą się klienci zarządzający flotą naczep?

– Jakie konkretne korzyści można osiągnąć dzięki dedykowanemu rozwiązaniu?

– Telematyka naczepowa w praktyce – w jaki sposób wspiera ona menedżerów flot?

 

Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci:

  • Paulina Panek, Kierownik ds. Zarządzania Administracją Floty, Truck Care
  • Artur Brzeziński, Customer Care Trainer, Webfleet

Data: 24.08.2023

Godzina: 11:00

Zarejestruj się teraz!

 

Paulina Panek Kierownik ds. Zarządzania Administracją Floty, Truck Care Doświadczona menedżerka w branży zarządzania flotą pojazdów. Obecnie pracuje w firmie Truck Care, gdzie tworzy i zarządza zespołem zajmującym się administracją w sekcji operacyjnej zarządzania flotą. Jej główne zadania to optymalizacja procesów związanych z długoterminowym wydawaniem pojazdów, nadzór nad procesem rejestracji pojazdów i współpraca z dostawcami telematyki, a także prowadzenie baz danych pojazdów. Swoje doświadczenie zdobyła w firmie Fraikin Polska, gdzie przez 6 lat była odpowiedzialna za całość zagadnień administracyjnych działu operacyjnego. Prywatnie, pasjonatka podróży, szczególnie do egzotycznych miejsc.

Artur Brzeziński Customer Care Trainer, Webfleet Absolwent Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Warszawie oraz studiów magisterskich na Politechnice Radomskiej. Z branżą telematyczną związany od 2004 r. Początkowo jako pracownik działu operacyjnego i technicznego wsparcia klienta w Finder S.A. Od 2013 roku specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń dla klientów, dotyczących obsługi i funkcjonalności platform telematycznych. Wraz z wprowadzeniem nowej wersji rozwiązania Webfleet współpracował z większością największych klientów firmy wspierając poprzez szkolenia proces migracji do nowego produktu.

 

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE