uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Rozwiązanie Goodyear CheckPoint

Goodyear i TÜV SÜD łączą siły integrując rozwiązanie Goodyear CheckPoint z systemem cyfrowego skanowania pojazdów Digital Vehicle Scan (DVS), oferowanym przez niemiecką organizację.

Takie wykorzystanie technologii pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo i wydajność pojazdów. Od 2023 r. klienci mogą zamawiać system Digital Vehicle Scan TÜV SÜD wyposażony w system Goodyear CheckPoint.

TÜV SÜD Digital Vehicle Scan to innowacyjne rozwiązanie, które dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii czujników pomaga kontrolerowi w tworzeniu kompleksowych raportów o stanie pojazdu, a także przyspiesza proces odbioru i zwrotu pojazdu. System ten umożliwia dokładną diagnozę i wydawanie terminowych zaleceń dotyczących konserwacji, co poprawia ogólne bezpieczeństwo i wydajność.

Z kolei Goodyear CheckPoint to rozbudowany czytnik najazdowy w postaci zamontowanej na ziemi metalowej płyty, wyposażonej w zaawansowane kamery, lasery i czujniki, odczytujące informacje o oponie oraz parametry samochodu, podczas gdy pojazd nad nią przejeżdża. Zebrane dane są przesyłane do menedżerów flot. Goodyear CheckPoint usprawnia czasochłonne zadanie ręcznej kontroli ciśnienia w oponach i głębokości bieżnika[1], zapewniając zautomatyzowane kontrole, które można wykonać w ciągu kilku sekund.

 

Zaawansowane możliwości kontroli opon

Integracja z Goodyear CheckPoint rozszerza zakres TÜV SÜD Digital Vehicle Scan, oferując użytkownikom szczegółową ocenę stanu ich pojazdu, w tym szczegółowego stanu opon. Klienci, którzy wybiorą wariant DVS wyposażony w system Goodyear CheckPoint, mogą skorzystać z kompleksowego raportu z kontroli, który obejmuje zarówno stan opon, jak i ogólny stan pojazdu, co umożliwia im podejmowanie świadomych decyzji dotyczących konserwacji.

Integracja Goodyear CheckPoint z systemem cyfrowego skanowania pojazdów TÜV SÜD zapewni użytkownikom całościowy obraz kondycji ich pojazdów, umożliwiając proaktywną konserwację i poprawiając ogólną wydajność. Jest to spójne z naszą ofertą Goodyear Total Mobility, której celem jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań w zakresie mobilności i wprowadzenie zarządzania flotą na wyższy poziom,” powiedział Piotr Czyżyk, Dyrektor Zarządzający Goodyear ds. programu Proactive Solutions w Europie.

Zintegrowana propozycja jest szczególnie cenna dla operatorów flot, dostawców usług motoryzacyjnych i indywidualnych właścicieli pojazdów, którzy chcą zoptymalizować swoje praktyki konserwacyjne, zminimalizować przestoje i poprawiać wydajność operacyjną.

Co więcej, integracja danych z kontroli opon pozyskanych przez Goodyear CheckPoint z cyfrowym systemem skanowania pojazdów TÜV SÜD ułatwi rozwój strategii konserwacji predykcyjnej, co przełoży się na znaczne oszczędności.

TÜV SÜD działa na rzecz innowacji i ciągłego ulepszania rozwiązań, aby sprostać zmieniającym się potrzebom przemysłu motoryzacyjnego. Współpraca z Goodyear potwierdza naszą wizję rozwoju standardów kontroli, konserwacji i bezpieczeństwa pojazdów,” dodał Maximilian Küblbeck, CEO TÜV SÜD Auto Plus GmbH.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE