uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Najpiękniejsza ciężarówka MAN

Przyjechał, ucieszył się i wygrał: „Biały Lew” MAN TGX Pawła Pabicha zajął pierwsze miejsce w konkursie „MAN Truck Champions Europe 2023”.

W konkursie na najpiękniejszą lwią ciężarówkę po drogach Europy, zorganizowanym przez firmę MAN Truck & Bus, wzięło udział łącznie około 200 przedsiębiorców i kierowców z 18 krajów. Zwycięzca z Polski oraz czterej pozostali finaliści z Niemiec, Włoch, Turcji i Wielkiej Brytanii odebrali nagrody z rąk Friedricha Baumanna, członka zarządu ds. sprzedaży i rozwiązań dla klientów w MAN Truck & Bus, podczas MAN Trucknology Festival 2023. Wielkie wydarzenie branżowe: ponad 200 samochodów ciężarowych na ekspozycji, ponad 40 stanowisk producentów zabudów, pokazy operacyjne i jazdy próbne przyciągnęły około 7.000 gości na teren głównego zakładu w Monachium. Nowy MAN eTruck o dziennym zasięgu do 800 kilometrów wzbudził szczególnie duże zainteresowanie wśród przewoźników, kierowców i specjalistów ds. logistyki, z ponad 500 zapytaniami o zamówienia złożonymi jeszcze przed jego wprowadzeniem na rynek.

– Mistrzami są nie tylko wyjątkowo piękne samochody ciężarowe, które tu dziś honorujemy – powiedział Friedrich Baumann, członek zarządu ds. sprzedaży i rozwiązań dla klientów w MAN Truck & Bus podczas ceremonii wręczenia nagród Truck Champion. – Prawdziwi mistrzowie to przede wszystkim kierowcy, którzy dzień i noc zapewniają, że towary docierają tam, gdzie wszyscy ich potrzebujemy każdego dnia. Świętujemy to dzisiaj z MAN Truck Champion 2023, ale także z MAN Trucknology Festival.

800 mantruckchampionawardceremony     800 mantruckchampionpawelpabich1

Ciężarówka MAN w Europie pochodzi z Polski

Na zaproszenie odpowiedziało 260 uczestników z 18 krajów, którzy przesłali zdjęcia i opisy swoich wyjątkowych wizualnie pojazdów: imponująca gama piękności samochodów ciężarowych rozciągała się od artystycznie wartościowych aerografów na bokach kabiny kierowcy po MAN TGX 18.640 w złotym lakierze. Od 31 maja do 11 czerwca można było głosować publicznie na portalach społecznościowych Facebook i Instagram oraz na kanałach i stronach internetowych „Trucker's World by MAN”. Następnie wyłoniono najpiękniejsze ciężarówki w każdym kraju. Pięciu najlepszych uczestników, w tym zwycięzca na poziomie europejskim, zostało również wyłonionych w publicznym głosowaniu na tych samych kanałach od 15 do 25 czerwca.

Europejski zwycięzca Paweł Pabich był wyraźnie dumny z finału MAN Truck Champions, kiedy jego pojazd – całkowicie biały MAN TGX – otrzymał nagrodę „Najpiękniejszego MAN w Europie”.

– Wyposażenie wnętrza jest mojego autorstwa i zostało wykonane na miarę. Przepiękny śnieżnobiały kolor, oświetlenie i wszystkie widoczne z daleka innowacyjne dodatki sprawiają, że moja ciężarówka jest wyjątkowa i oryginalna – powiedział szczęśliwy zwycięzca o swoim „Białym Lwie” .

 


MAN Trucknology Festival 2023

Festiwal MAN Trucknology, który odbył się w dniach 6-8 lipca w MAN Truck & Bus w Truck Forum i na sąsiednim torze testowym, był godną oprawą wielkiego finału, na który przybyło trzech uczestników z największą liczbą głosów ze swoimi nagrodzonymi samochodami ciężarowymi.
Firma MAN zaprosiła klientów, producentów zabudów i członków społeczności kierowców „Trucker's World by MAN” na ekskluzywne wydarzenie, aby mogli osobiście zapoznać się z około 220 samochodami ciężarowymi, dostawczymi i rozwiązaniami w zakresie zabudów. Reprezentowane były wszystkie segmenty, od dystrybucji i transportu dalekobieżnego, budowlanego, spożywczego i ciężkiego, po służby komunalne i straż pożarną, w przedziale tonażowym od 3,5 do 250 ton.
Odwiedzający nie tylko poznali na miejscu zrównoważone i inteligentne rozwiązania transportowe firmy MAN Truck & Bus i jej około 75 partnerów, w tym Continental, Fliegl Trailer, Humbaur, Kögel, Krone, Liebherr, Schmitz Cargobull i Würth. Otrzymali również szczegółowe informacje z pierwszej ręki na temat usług i rozwiązań MAN oraz aktualnych trendów w branży transportowej: cyfryzacji, automatyzacji i zerowej emisji. Moderowane pokazy i dynamiczne prezentacje pojazdów sprawiły, że innowacyjne technologie stały się ekscytującym doświadczeniem na żywo.
Odwiedzający mogli sami usiąść za kierownicą i przetestować niektóre modele na torze testowym MAN i na drodze. Także po raz pierwszy nową elektryczną ciężarówkę MAN, na którą przyjęto już 500 zamówień.

Trzy dni szczęśliwych zwycięzców i wiele emocji wywołanych przez firmę MAN Truck & Bus, która podkreśliła zrównoważony potencjał rozwiązań transportowych z Monachium i jednocześnie dała jasno do zrozumienia: Ciężarówki są podstawą zaopatrzenia na całym świecie – dzień po dniu.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE