uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Jenox Akumulatory w nowej odsłonie

Chodzieski producent akumulatorów, firma Jenox, przygotował nową, bardziej przejrzystą i przyjazną użytkownikom stronę internetową.

Dzięki aktualizacji witryny fani motoryzacji zyskali dogodne narzędzie, które pozwala zdobyć dodatkowe informacje o produktach, samodzielnie dopasować akumulator, dowiedzieć się gdzie można nabyć samochodową baterię, a w razie takiej konieczności – skontaktować się z serwisem.

 

Jenox Akumulatory od przeszło trzech dekad produkuje akumulatory kwasowo-ołowiowe, nieustannie unowocześniając swoje produkty, zgodnie z coraz to nowymi wymaganiami jakie stawia przed samochodową baterią rynek motoryzacyjny. Użytkownicy aut niejednokrotnie sami zakupują części do swoich pojazdów, które samodzielnie mogą wymienić. Nowa strona internetowa ma im ułatwić dopasowanie produktu i kontakt z handlowcami, czy serwisem. Witryna stanowi również bank podstawowej wiedzy na temat oferowanych produktów.

- Tworząc nową stronę kładliśmy szczególny nacisk na to, by stworzyć wygodną i praktyczna w użyciu wyszukiwarkę akumulatorów. Dzięki niej użytkownicy aut będą mogli z pomocą zaledwie kilku podstawowych parametrów swojego samochodu łatwo dopasować akumulator, porównać produkty czy zapoznać się z ich podstawowymi parametrami. Strona jest przejrzysta i przyjazna użytkownikom komputerów jak i urządzeń mobilnych. – mówi Ryszard Wasyłyk, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Handlowy Jenox Akumulatory.

- Musimy pamiętać, że nowoczesne auta cechuje bardzo duże zapotrzebowanie na energię, dlatego tak ważne jest właściwe dopasowanie akumulatora do potrzeb naszego pojazdu. Właściwy wybór to optymalne parametry pracy samochodowej baterii, które gwarantują jej niezawodne użytkowanie. Dzięki nowej stronie właściwe dopasowanie stało się dużo łatwiejsze. Nowy akumulator możemy dopasować po modelu auta czy parametrach dotychczasowej baterii. W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań, zawsze można skontaktować się z naszym serwisem czy handlowcami. – dodaje.

Strona producenta akumulatorów zyskała zupełnie nowe oblicze. Jej sercem jest wyszukiwarka akumulatorów, która umożliwia dopasowanie samochodowej baterii do poszczególnych modeli aut osobowych, ciężarowych i po parametrach samej baterii. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy szybko znaleźć dedykowany do pojazdu produkt, lub kilka produktów odpowiadających parametrom auta (w przypadku gdy wyszukiwarka wskaże kilka opcji). Ważne jest również to, że strona stanowi pełną bazę aktualnie dostępnych w ofercie produktów z ich rzeczywistymi zdjęciami, wymiarami bloków czy układem połączeń biegunowych w poszczególnych bateriach. To parametry, o które często pytali klienci, a które dotychczas znajdowały się tylko w katalogu. Na stronie znajdziemy również podstawowe informacje o poszczególnych seriach akumulatorów czy materiały informacyjne do pobrania. Wszystko po to by pomóc klientom w dokonaniu właściwego wyboru produktu, adekwatnie do ich potrzeb. Warto przypomnieć, że zakład produkcyjny Jenox Akumulatory w Chodzieży nie prowadzi bezpośredniej sprzedaży akumulatorów. Na stronie internetowej znajdziemy jednak dane kontaktowe do handlowców, którzy pokierują klientów do autoryzowanych punktów dystrybucyjnych, gdzie najbliżej ich lokalizacji dostępne są produkty sygnowane logo Jenox.

 

Firma Jenox Akumulatory wchodzi w skład największej grupy z branży akumulatorowej - ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. Oferta chodzieskiej fabryki akumulatorów, to szeroki asortyment produktów stworzonych na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Są to serie Classic Blue Power, Gold, EFB i AGM dedykowane do aut osobowych, a także Classic, SHD i EFB Truck stworzone z myślą o autobusach, pojazdach ciężarowych i specjalistycznych. Firma oferuje także akumulatory Hobby dedykowane do sprzętu rekreacyjnego. Produkty spod znaku Jenox Akumulatory dostępne są w około 1000 punktów na terenie całego kraju, a także w większości państw Europejskich.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE