uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Champ on the Road

UTA Edenred organizuje serię imprez „Champ on the Road”, przeznaczoną dla zawodowych kierowców ciężarówek, by docenić ich ciężką pracę i trudne warunki, z jakimi spotykają się na europejskich drogach.

Już od kwietnia tego roku na wybranych stacjach paliw w wielu europejskich krajach odbywają się spotkania, podczas których kierowcy po zatankowaniu swoich pojazdów otrzymują podarunki. Wśród upominków od UTA Edenred znalazły się m.in. akcesoria podróżne, przekąski i napoje.

W Polsce UTA Edenred planuje zorganizować 3 spotkania z cyklu Champ on the Road. Pierwsze z nich odbędzie się już 19 czerwca 2023 r. na stacji Las Vegas (Mostki 15, 66-218 Mostki). Przedstawiciele UTA Edenred będą czekali na kierowców w godzinach 9:30-20:00. Będzie to doskonała okazja do spotkania, rozmowy i zadania pytań czy zwykłego przybicia „piątki”. Każdy zawodowy kierowca otrzyma od UTA Edenred voucher na pysznego burgera i napój oraz drobne upominki. Kolejne eventy z cyklu Champ on the Road na terenie Polski odbędą się jeszcze tej jesieni.

„UTA Edenred jest zaangażowana w działania na rzecz dobrostanu ciężko pracujących kierowców zawodowych i jest wdzięczna za ich wkład w europejską gospodarkę. Zeszłoroczne UTA Champions' Days czy Passion for Drivers podkreśliły istotną rolę, jaką odgrywają oni w społeczeństwie, a nasza seria Champ on the Road pogłębia to uznanie, które będzie okazywane w wielu krajach. Dziękujemy naszym partnerom za pomoc w organizacji tych wydarzeń”. -mówi Lukas Schneider, Chief Strategic Partnerships Officer w UTA Edenred

 

Imprezy Champ on the Road stanowią również kontynuację udanej kampanii UTA Edenred „We care for you”, w ramach której rozdawano produkty higieniczne, maski ochronne, środki dezynfekujące i żywność kierowcom ciężarówek w całej Europie podczas pandemii COVID- 19.

 

Lista dat, godzin i lokalizacji Champ on the Road znajduje się na stronie wydarzenia UTA Edenred. Informacje będą również udostępniane za pośrednictwem kanałów mediów społecznościowych firmy. uta

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE