uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

UTA Edenred rośnie

UTA Edenred nawiązał współpracę z firmą JET Tankstellen Austria GmbH.

Umowa rozszerza sieć partnerską UTA w Austrii z 1640 do około 1800 stacji paliw. Klienci UTA mogą teraz używać swoich kart paliwowych UTA na stacjach JET do zakupu oleju napędowego i benzyny, a także akcesoriów, smarów i usług na myjni.

„Cieszymy się, że dołączyliśmy do sieci JET. Współpraca ta rozszerza, zarówno naszą austriacką sieć partnerską, jak i naszą ogólnokrajową ofertę dla flot samochodowych”. - mówi Lukas Schneider, Chief Partnerships Officer w UTA Edenred

JET Tankstellen Austria GmbH, część amerykańskiej grupy energetycznej Phillips66, prowadzi w Austrii 160 stacji paliw JET, z czego ponad 140 opartych jest na udanej koncepcji BILLA stop & shop. Stacje JET są dobrze znane z szerokiej oferty paliw, sklepów spożywczych i konkurencyjnych cenowo usług, takich jak mycie pojazdów. Nie ulega wątpliwości, że marka ta jest obecnie najpopularniejszym dostawcą paliw w Austrii. (Źródło: MARKET badanie rynku „Markttest 2022”).

Dodatkowo JET jest jedynym dostawcą paliwa w Austrii, który umożliwia zakup paliwa zarówno w sklepie, jak i bezpośrednio przy dystrybutorze. Płatność za paliwo przy dystrybutorze nie tylko oszczędza czas, ale także przynosi obniżkę o 0,5 eurocenta na litrze paliwa - oferta jest dostępna także dla klientów UTA. Mogą oni również skorzystać z karnetu na mycie pojazdów w segmencie klientów prywatnych JET, dzięki któremu co ósme mycie jest bezpłatne.

„Współpraca z UTA Edenred umożliwiła nam wejście w biznes kart paliwowych, dostęp do nowych segmentów klientów oraz wygenerowanie dodatkowego wolumenu i sprzedaży w naszych istniejących lokalizacjach”. -mówi Gerhard Entholzer, Manager Fleetcard w JET Tankstellen Austria

Dzięki rozszerzeniu oferty w Austrii, europejska sieć partnerska UTA obejmuje ponad 79 000 punktów odbioru w 40 krajach, oferując paliwa konwencjonalne i alternatywne, sieć ładowarek liczącą ponad 415 000 punktów (obecnie dostępna dla klientów niemieckich, a w przyszłości ma zostać rozszerzona na kolejne kraje), oraz dodatkowe usługi motoryzacyjne, takie jak pomoc drogowa, holowanie, naprawa i czyszczenie.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE