Uta listopad

loga na www miedzy banery

Luxtruck

loga na www miedzy banery

1170x150 iveco luty

napis 16 lat  napis 16 lat   napis 16 lat napis 16 lat  napis 16 lat  napis 16 lat   napis 16 latnapis 16 lat   napis 16 lat  napis 16 lat

750x200 EFL

Prometeon luty

loga na www miedzy banery

banner 750x200

BGT z Białegostoku z certyfikatem WCA

Firma BGT Sp z o.o. z Białegostoku zajmująca się transportem i logistyką dołączyła do elitarnego grona podmiotów, które posiadają certyfikat WCA.

Jest to największa i najpotężniejsza sieć niezależnych spedytorów z ponad 9000 oddziałami w 193 krajach na całym świecie.

WCA (World Cargo Alliance) to globalna sieć firm logistycznych, której celem jest umożliwienie swoim członkom nawiązywania współpracy i wymiany usług na całym świecie. BGT jako członek organizacji ma dostęp do szerokiej bazy danych innych firm logistycznych zrzeszonych w sieci oraz może korzystać z usług tych firm w celu zaspokojenia potrzeb swoich klientów.

- Dołączenie do WCA otwiera przed nami, a co za tym idzie naszymi klientami, szereg nowych możliwości. Dzięki obecności w tej organizacji możemy współpracować ze sprawdzonymi partnerami z różnych zakątków świata. - mówi Emilia Rogalska dyrektor ds. przewozów samochodowych i multimodalnych BGT Sp z o.o.

 Firmy, które chcą zostać członkiem organizacji muszą spełnić odpowiednie wymagania.

- Aby zostać członkiem tej organizacji należy przejść odpowiedni proces weryfikacji oraz spełnić standardy jakości i bezpieczeństwa. - dodaje Emilia Rogalska dyrektor ds. przewozów samochodowych i multimodalnych BGT Sp z o.o.

Firma na rynku istnieje od 11 lat. Świadczy usługi w zakresie transportu oraz logistyki zarówno na rynku europejskim, jak i azjatyckim.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE