10187 Continental Roadshow Online Banner 728x90 2

MTU Promo Q3 22 1170x150 TM

DAF Construction 750.200

1170x150 Filtry truck

BGT z Białegostoku z certyfikatem WCA

Firma BGT Sp z o.o. z Białegostoku zajmująca się transportem i logistyką dołączyła do elitarnego grona podmiotów, które posiadają certyfikat WCA.

Jest to największa i najpotężniejsza sieć niezależnych spedytorów z ponad 9000 oddziałami w 193 krajach na całym świecie.

WCA (World Cargo Alliance) to globalna sieć firm logistycznych, której celem jest umożliwienie swoim członkom nawiązywania współpracy i wymiany usług na całym świecie. BGT jako członek organizacji ma dostęp do szerokiej bazy danych innych firm logistycznych zrzeszonych w sieci oraz może korzystać z usług tych firm w celu zaspokojenia potrzeb swoich klientów.

- Dołączenie do WCA otwiera przed nami, a co za tym idzie naszymi klientami, szereg nowych możliwości. Dzięki obecności w tej organizacji możemy współpracować ze sprawdzonymi partnerami z różnych zakątków świata. - mówi Emilia Rogalska dyrektor ds. przewozów samochodowych i multimodalnych BGT Sp z o.o.

 Firmy, które chcą zostać członkiem organizacji muszą spełnić odpowiednie wymagania.

- Aby zostać członkiem tej organizacji należy przejść odpowiedni proces weryfikacji oraz spełnić standardy jakości i bezpieczeństwa. - dodaje Emilia Rogalska dyrektor ds. przewozów samochodowych i multimodalnych BGT Sp z o.o.

Firma na rynku istnieje od 11 lat. Świadczy usługi w zakresie transportu oraz logistyki zarówno na rynku europejskim, jak i azjatyckim.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE