SKAT Transport-nowa usługa!!!

SKAT Transport uruchamia nową usługę pod marką SKAT Polisa. Do szerokiej gamy naszych usług dodaliśmy jeden z ważnych elementów dla każdej działalności gospodarczej – są to polisy ubezpieczeniowe.

 

Polisy różnego rodzaju towarzyszą branży TSL od zawsze. Nasze 25–letnie doświadczenie pozwala nam nie tylko na obiektywny przegląd ofert wszystkich znanych na międzynarodowym rynku towarzystw ubezpieczeniowych, ale również ułatwia właściwe dobieranie polis dla naszych partnerów biznesowych oraz pracowników. Głównym wyróżnikiem naszej usługi jest oferowanie rozwiązań, które sprawdziliśmy w trudnych warunkach prowadzenia własnej działalności na rynku międzynarodowym. Kolejnym argumentem jest współpraca tylko z najbardziej renomowanymi i stabilnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. W naszej ofercie proponujemy nie tylko obowiązkowe i sprawdzone ubezpieczenia środków transportu, majątku, życia i zdrowia, ale również takie nowości jak ubezpieczenia środowiskowe – które są co raz częściej stosowane przez nowoczesne przedsiębiorstwa i wymagane przez ustawodawstwo unijne. – informuje Prezes SKAT Transport Waldemar Łazarczyk.

Obsługę klientów SKAT Polisa powierzyliśmy naszym doświadczonych specjalistom z dziedziny ubezpieczeń. Wszystkie procesy w Grupie SKAT są nadzorowane a firmie przyznano certyfikat ISO 9001-2008 oraz ISO 14001:2004. Nowoczesne systemy zarządzania gwarantują, że klienci zawsze na czas otrzymają potrzebne i najbardziej optymalnie dobrane polisy. Dzieląc się własnym doświadczeniem, wspieramy naszych kontrahentów i pracowników - tym samym dążymy do wspólnego rozwoju i sukcesów – dodaje Waldemar Łazarczyk.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertę na stronie www.skatpolisa.pl

 

O SKAT Transport

SKAT Transport to należący do Grupy SKAT operator transportowo-logistyczny specjalizujący się w międzynarodowym i krajowym transporcie drogowym, intermodalnym oraz przeprawach promowych. Realizuje usługi przede wszystkim dla branży papierniczej, drzewnej, automotive, stalowej, chemicznej i AGD. W branży SKAT Transport wyróżnia się terminowością i nowoczesnym taborem, natomiast na drogach – swoim charakterystycznym pomarańczowym kolorem samochodów. Mottem przewodnim firmy jest ALWAYS ON TIME.

Spółka posiada nowoczesny tabor własnych zestawów takich marek jak DAF i Mercedes. Średni wiek samochodów obecnie wynosi 1,5 roku. W taborze dominują naczepy KRONE i SCHMITZ typu MEGA oraz naczepy intermodalne. Wszystkie pojazdy należące do SKAT Transport posiadają normę EURO5 i EURO6. Firma realizuje przewozy na terenie całej Europy.

SKAT Transport oprócz siedziby w Gdańsku posiada oddziały w: Katowicach, Kościerzynie, Świeciu, Łodzi oraz Rzepinie - gdzie znajduje się także baza obsługi technicznej.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE